حرکت زشت و نامتعارف اشکان خطیبی و زهرا امیر ابراهیمی در جشنواره ونیز ۲۰۲۳

0

حرکت زشت و نامتعارف اشکان خطیبی و زهرا امیر ابراهیمی در جشنواره ونیز ۲۰۲۳ +‌عکس

تصاویری از حرکت زشت و نامتعارف اشکان خطیبی و زهرا امیر ابراهیمی در جشنواره ونیز ۲۰۲۳ خبرساز شده و با واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی در پی داشته.

حرکت زشت و نامتعارف اشکان خطیبی و زهرا امیر ابراهیمی در جشنواره ونیز ۲۰۲۳

بغل کردن و در آغوش گرفتن زر امیرابراهیمی (زهرا امیر ابراهیمی) توسط اشکان خطیبی در جشنواره ونیز امسال بازخوردهای منفی در پی داشته و حواشی زیادی برای این بازیگران ایرانی بوجود اورده است. برخی از کاربران می گویند که رابطه آنها بعد از ۲۰ خیلی صمیمانه تر شده و برخی از کابران می گویند که انی دو بازیگر دوست و همکاری قدیمی هستند و حالا بعد از ۲۰ سال یکدیگر را در یک مراسم رسمی ملاقات کردند.

اشکان خطیبی و زهرا امیرابراهیمی در جشنواره ونیز ۲۰۲۳ در کنار بزرگان فیملسازی جهان و بازیگران برجسته دنیا روی فرش قرمز حضور پیدا کردند.

گفتنی است هشتادمین جشنواره فیلم ونیز (۸۰th Venice International Film Festival) از تاریخ ۳۰ اوت ۲۰۲۳ (۸ شهریور ۱۴۰۲) تا ۹ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۸ شهریور) برگزار می‌شود

حضور اشکان خطیبی و زهرا ابراهیمی یکی از رویدادهای مهم سینمای ایران است. زر امیر ابراهیمی امسال در جشنواره ونیز با فیلم شیدا حضور دارد، اما علت حضور اشکان خطیبی در این مراسم مشخص نیست.

حواشی بغل کردن

اشکان خطیبی این تصاویر را منتشر کرده و درباره دیدار خود با زر امیر ابراهیمی پس از ۲۰ سال خبر داده است.

اشکان خطیبی با انتشار تصاویر زیر نوشت: بعد از ۲۰ سال!

حرکت زشت و نامتعارف اشکان خطیبی و زهرا امیرابراهیمی در جشنواره ونیز ۲۰۲۳

 

فرش قرمز جشنواره ونیز ۲۰۲۳ میزبان تعدادی از بازیگران و فیلمسازان و کارگردانان ایران و جهان بود، در این جشنواره بیشتر شاهد فیلم‌های اروپایی هستیم که دلیل آن نیز بخاطر اعتصاب سراسری نویسندگان و بازیگران هالیوود است. همچنین برخی از عوامل و بازیگران آمریکایی نیز بخاطر این اعتراضات در فرش قرمز حضور پیدا نکردند. جدیدترین خبر درباره جایزه شیر طلایی برای یک عمر فعالیت هنری است که به لیلیانا کاوانی (Liliana Cavani) کارگردان ایتالیایی و تونی لیونگ چیو-وای (Tony Leung Chiu-wai) تعلق گرفت.

عکسی از اشکان خطیبی، زر امیرابراهیمی و آلبرتو باربرا (رئیس فستیوال فیلم ونیز)

عکس حرکت زشت و نامتعارف اشکان خطیبی و زهرا ابراهیمی در جشنواره ونیز ۲۰۲۳ +‌عکس و حواشی

زهرا امیرابراهیمی با بازی در فیلم انتظار در سال ۱۳۷۹ و سریال تلویزیونی “کمکم کن” و سریال نرگس وارد عرصه بازیگری شود. اما انتشار فیلم مستهجن وی نامزدش باعث شد تا برای همیشه ایران را به مقصد فرانسه ترک کند.

اشکان خطیبی، بازیگر و خواننده ایرانی نیز که همسو یا ضد انقلاب ها و اعتراضات سال ۱۴۰۱ شده بود، به دلایل فشارهای امنیتی از ایران مهاجرت کرده است.

اشکان خطیبی (۱۹ مهر ۱۳۵۸) بازیگر، خواننده، مجری و کارگردان ایرانی است. او تحصیلات را تا مقطع کارشناسی تئاتر از دانشکدهٔ هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داده‌است. در سال ۱۳۷۹ به همراه بابک سعیدی یک گروه موسیقی به نام آپولون داشته‌اند که راک ایرانی می‌زدند اما از گروه جدا شد. وی پیانو، گیتار و گاهی نیز ساز دهنی می‌زند. او به غیر از موسیقی و بازیگری گاهی نمایش‌نامه‌های انگلیسی را هم به فارسی ترجمه می‌کند و مدیرگروه موسیقی ترافیک نیز هست.

نظرات