بیوگرافی حسن پاجانی قهرمان رشته PES کیست؟ + زندگی شخصی و تصاویر / سوابق

0

بیوگرافی حسن پاجانی قهرمان رشته PES کیست؟ + زندگی شخصی و تصاویر / سوابق

حسن پاجانی کیست؟

حسن پاجانی گیمر و بازیکن رشته PES می باشد. او متولد سال ۱۳۷۷ در تهران است که در مسابقات جهانی پی ای اس ۲۰۲۳ در رومانی به مقام قهرمانی دست یافت و مدال طلا را از آن خود کرد. حسن پاجانی، ملی پوش رشته پی ای اس ایران تاکنون در دو رشته Tekken7 و DOTA2 در مسابقات جهانی شرکت کرده و با حریفانی از ژاپن و برزیل، کره‌جنوبی و سوئد مبارزه کرده است. او فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد تهران شمال می باشد و هم اکنون برای تیم دیاکو مسابقه می دهد. در ادامه به بیوگرافی حسن پاجانی در این مقاله از مجله حرف تازه می پردازیم.

بیوگرافی حسن پاجانی قهرمان رشته PES کیست؟ + زندگی شخصی و تصاویر / سوابق

بیوگرافی حسن پاجانی

حسن پاجانی، گیمر ایرانی و بازیکن تیم ملی PES ایران در سال ۱۳۷۷ در تهران متولد شد. او بازیکن حرفه ای تیم ملی ایران در رشته PES می باشد که در حال حاضر در باشگاه دیاکو و تیم ملی پی ای اس ایران بازی می کند.

حسن‌پاجانی در رشته کامپیوتر شاخه رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد تهران شمال تحصیل کرده است.

او درباره علاقه به بازی های کامپیوتری در کودکی می گوید: از ۱۰ سالگی به صورت جدی بازی کردن را شروع کردم و از همان اول هم متوجه استعدادم در بازی PES شدم. اما این موضوع باعث نشده تحصیلاتم را کنار بگذارم و رشته کامپیوتر در دانشگاه آزاد تهران شمال فارغ التحصیل شدم

درخشش در مسابقات جهانی PES 2023

پاجانی که ۲۵ سال سن دارد، اهل تهران است و هم‌اکنون در تیم دیاکو بازی می کند. این غول بازی های کامپیوتری و پلی استیشن در شهریور ۱۴۰۲ توانست به بدون باخت حرف ژاپنی را ناک اوت کرده و قهرمان PES شود.

حسن پاجانی

سوابق ورزشی

حسن پاجانی گیمر ایرانی، از نوجوانی به بازی های پی ای اس علاقه داشت و بیشتر وقتش را برای بازی ها کامپیوتری می گذاشت. اما شروع حرفه ای او به عنوان بازیکن رشته PES با عضویت در باشگاه دیاکو آغاز شد.

او برای اولین‌بار در سال ۱۳۹۸ به مقام قهرمانی جهان دست یافت. پاجانی تاکنون در دو رشته Tekken7 و DOTA2 در مسابقات جهانی شرکت کرده و با حریفانی از ژاپن و برزیل مبارزه کرده است.

قابل ذکر است، انجمن ورزش‌های الکترونیک که زیرنظر فدراسیون همگانی فعالیت دارند و در ایران شاید بیش از ۱۰ بازیکن مطرح در رشته PES حضور دارند که برای شرکت در مسابقات بین‌المللی رقابت می‌کنند.

حسن پاجانی کیست

شروع حرفه ای

پاجانی می گوید: از ۱۰ سالگی به صورت جدی بازی کردن را شروع کردم و از همان اول هم متوجه استعدادم در بازی PES شدم. اما این موضوع باعث نشده تحصیلاتم را کنار بگذارم و رشته کامپیوتر در دانشگاه آزاد تهران شمال فارغ التحصیل شدم

ماجرای لژیونر شدن حسن پاجانی نیز در نوع خود جالب است، او می گوید: زمانی که در تیم دیاکو بازی می کردم، متوجه شدم مسابقه درون کشوری خاصی در برنامه‌های آتی وجود ندارد، به همین دلیل صورت قرضی به تیم تایلندی پیوستم. زیرا در کشوری مثل تایلند هر باشگاه فوتبال، به نوعی تیم ورزش‌های الکترونیک خودش را هم دارد و از آن حمایت می‌کند».

پاچانی پیش از این، جایزه مقام اول “جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران” را از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و مدال نقره مسابقات آسیایی جاکارتا هم را از آن خود کرده است.

بیوگرافی و فیلم قهرمانی حسن پاجانی

قهرمانی حسن پاجانی

حسن پاجانی، در مسابقات جهانی ورزش های الکترونیک (فینال مسابقات جهانی PES 2023) در رومانی به مقام قهرمانی رسید و مدال طلا را کسب کرد.

فینال مسابقه پاجانی با سوباسا ایهاری حریف ژاپنی برگزار شد و بازیکت حرفه ای کشورمان توانست به مدال طلای این دوره از مسابقات پی ای اس دست بیابد.

مسابقات جهانی ورزش های الکترونیک جهان با حضور ۱۱۱ کشور در ۵ رشته به میزبانی شهر یاش رومانی برگزار شد و در رشته Efootball۲۰۲۳ که ۹۷ نفر از ۹۷ کشور حضور داشتند حسن پاجانی بدون باخت به مدال طلا و عنوان قهرمانی رسید.

بیوگرافی و عکس های حسن پاجانی گیمر ایرانی

این سومین قهرمانی پاجانی در جهان بود. وی پیش از این مدال طلای مسابقات جهانی کره جنوبی در سال ۱۳۹۸ و مسابقات جهانی ترکیه در سال ۱۴۰۱ را نیز از آن خود کرده بود.

پاجانی همچنین در مبارزه با حریف ژاپنی به میزبانی رومانی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده است.

حریف ژاپنی مقام اول PES League ۲۰۱۸، مقام سوم مسابقات آزاد جهانی فوتبال ۲۰۲۲ و مقام سوم مسابقات آزاد جهانی فوتبال ۲۰۲۲ را در کارنامه داشت.

گفتگو و مصاحبه درباره افتخارات

پاجانی درباره افتخارات جهانی خود می گوید: شرکت در مسابقات “جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران” که توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و در شهریور ماه سال جاری برگزار شد را بسیار مثبت دانست و گفت: با کسب مقام اول در این مسابقه، سهمیه شرکت در مسابقات آنلاین انجمن ورزش‌های الکترونیکی را کسب نموده و بعنوان نماینده کشورمان به مسابقات IeSF مسابقات کره جنوبی اعزام و مقام قهرمانی جهان را کسب نمودم.

پاجانی تاکید کرد: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای همواره سعی داشته با برنامه‌های حمایتی مانند مسابقات سالانه «جام قهرمانان»، اعطای جوایز نقدی و اعزام نفرات برتر با همکاری انجمن ورزش‌های الکترونیک به مسابقات جهانی، از بازیکنان خوب کشور در حد توان خود، حمایت کند ولی تحقق کامل این امر بی‌شک نیازمند توجه اسپانسرها، تیم‌های ورزشی و سرمایه‌گذاران دیگر برروی این صنعت پررونق و پرطرفدار خواهد بود.

پیج اینستاگرام

صفحه شخصی حسن پاجانی قهرمان رشته PES در اینستاگرام با نشانی (@hassan.pajani) فعال است و شما می توانید آلبوم تصاویر و مسابقات وی را در جدیدترین حالت مشاهده کنید.

عکس ها و آلبوم تصاویر حسن پاجانی

زندگی شخصی حسن پاجانی قهرمان رشته PES

بیوگرافی و زندگی شخصی حسن پاجانی قهرمان رشته PES

نظرات