زمان پخش و تکرار و بازپخش برنامه از سرگذشت از شبکه نسیم ۱۴۰۲ +‌ساعت پخش

0

«برنامه از سرگذشت» ویژه برنامه مناسبتی محرم و صفر ۱۴۰۲ هر شب ساعت۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش میشود و تکرار و بازپخش برنامه از سرگذشت در ساعت های ۰۰:۳۰، ۰۹:۰۰، ۱۳:۳۰ و ۱۷:۰۰ خواهد بود. همچنین بازپخش برنامه از سرگذشت از شبکه دو، حوالی ساعت ۲۳:۴۰ خواهد بود. جزئیات پخش و معرفی کامل برنامه از سرگذشت شبکه نسیم و زمان پخش و تکرار این برنامه مناسبتی می پردازیم

پخش تکرار برنامه از سرگذشت شبکه نسیم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار برنامه از سرگذشت برای علاقه مندان به این برنامه مذهبی اماده کرده ایم تا به تماشای یک برنامه محرمی و مذهبی بنشینید

زمان پخش و تکرار و بازپخش برنامه از سرگذشت از شبکه نسیم ۱۴۰۲ +‌ساعت پخش

ساعت تکرار و زمان پخش برنامه از سرگذشت از شبکه نسیم

این برنامه سریال ۶۰ قسمتی از شبکه نسیم در ایام محرم و صفر هرشب ساعت ۲۱:۳۰ پخش شده و تکرار و بازپخش آن نیز در ساعت های ۰۰:۳۰، ۰۹:۰۰، ۱۳:۳۰ و ۱۷:۰۰ روز بعد پخش میشود. همچنین بازپخش برنامه از سرگذشت از شبکه دو، حوالی ساعت ۲۳:۴۰ خواهد بود.

“از سرگذشت” برنامه مناسبتی ویژه ایام محرم محصول سال ۱۴۰۲ بوده و به تهیه‌کنندگی محسن نجفی سولاری، کارگردانی محمد پیوندی و اجرای علی‌اکبر قلیچ می باشد که گریزی دارد به روایت های زندگی افرادی که تجارب خاصی داشتند.

برنامه تلویزیونی از سرگذشت در محرم و صفر ۱۴۰۲ با اجرای علی اکبر قلیج هر شب حوالی ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد

🔸 تکرار : ساعات ۰۰:۳۰، ۰۹:۰۰، ۱۳:۳۰ و ۱۷:۰۰

معرفی برنامه از سرگذشت (az sargozasht)

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «از سرگذشت» دو راهی‌های زندگی افراد را روایت می‌کند.؛ مجالی که یک تصمیم می‌تواند شکل زندگی یک انسان را تغییر دهد و او را به چالش بکشد، دوراهی‌هایی که بارها در طول تاریخ تکرار شده است و انتخاب‌ها تعیین کرده‌اند که افراد در سپاه امام حسین(ع) قرار می‌گیرند یا با یزید و یارانش همراه می‌شوند.

زمان پخش تکرار و معرفی برنامه از سرگذشت (az sargozasht)

موضوع

برنامه محرمی از سرگذشت، روایت‌هایی عجیب از زندگی مردمی ساده و تصمیماتی شجاعانه است و در کنار این روایتگران، چهره‌های شناخته شده فرهنگی، هنری و… قرار می‌گیرند و درباره این تصمیمات صحبت می‌کنند.

برنامه «از سرگذشت» به تهیه‌کنندگی محسن نجفی سولاری، کارگردانی محمد پیوندی و اجرای علی‌اکبر قلیچ به مناسبت ایام محرم، هرشب ساعت ۲۳:۴۰ از شبکه دو روانه آنتن شده و جایگزین برنامه «خیلی دور خیلی نزدیک» می‌شود.

گفتنی است برنامه «از سرگذشت» کاری از شبکه نسیم است که در ایام محرم ساعت ۲۱:۳۰ از آن شبکه پخش شده و بازپخش آن از شبکه دو، حوالی ساعت ۲۳:۴۰ خواهد بود.

برنامه از سرگذشت روایت ٢۵ قصه از سوی آدم ھای معمولی جامعه است که ھر قصه پیامی دارد و در دو شب پیگیری می شود. در شب نخست ، آدمی از متن جامعه، قصه اش را روایت می کند؛ قصه ای که در پایان برنامه به یک دو راھی مھم و سرنوشت ساز می رسد و در شب دوم از ھر قصه ، مھمانی چھره از حوزه ھای مختلف موسیقی، سینما، سیاست، ورزش، مداحی و … ، روی صندلی مھمان می نشیند تا در گام نخست ، گزیده ای از قصه دیشب را ببیند اما چالش این برنامه جایست که آدم ها در موقعیتی به اسم دوراهی قرار میگیرند.

اولین قسمت این برنامه با حضور ثریا عبداللهی، شخضیت اصلی فیلم سینمایی سرهنگ ثریا به کارگردانی لیلی عاج روی آنتن شبکه نسیم رفت و پس از آن مهمان های زیادی در این برنامه حاضر شدند تا روایت های زندگی خود را برای بینندگان بارگو کنند.

ساعت تکرار برنامه از سرگذشت شبکه نسیم

ساعت تکرار و بازپخش برنامه از سرگذشت شبکه نسیم: ۰۰:۳۰، ۰۹:۰۰، ۱۳:۳۰ و ۱۷:۰۰

تعداد قسمت برنامه از سرگذشت

برنامه از سرگذشت در ۶۰ قسمت برای پخش در تلویزیون نسیم تولید شده است .

نظرات