بیوگرافی محمد‌علی ‌الله قلی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه کیست +‌عکس جدید

0

محمد‌علی ‌الله قلی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه می باشد؛ او متولد دهه ۵۰ در تهران بوده و بازیگری را با ایفای نقش در سریال پلیس جوان در نقش سروان نسیم و سپس سریال مهر و ماه آغاز کرده است. او اینروزها در سینما و تلویزیون فعالیتی ندارد و در حال حاضر به عنوان کارشناس مجری محیط زیست در شبکه افق مشغول فعالیت است.

محمد‌ علی ‌الله قلی بازیگری است که با بازی در سریال مهر و ماه در نقش هادی شناخته شد و به شهرت رسید. او دوره هایی را در آفریقا و انگلستان گذرانده و نزدیک به ۲۰ سال است در حوزه محیط زیست فعالیت می‌ نماید. در ادامه این مقاله با بیوگرافی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه را با هم در مجله حرف تازه مرور می کنیم

بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه کیست

محمد‌علی ‌الله قلی مجری و بازیگر سینما و تلویزیون متولد دهه ۵۰ در تهران است. او در آثاری همچون سریال “پلیس جوان”، “وکیل”، “مهر و ماه” و فیلم سینمایی «پسران مهتاب (ارتشی در تاریکی) به عنوان بازیگر حضور داشته است. وی در تازه ترین فعالیت های شغلی خود در مجری برنامه تلویزیونی هوای تازه با موضوع محیط زیست در شبکه تلویزیونی «افق» می باشد.

بیوگرافی محمد‌علی ‌الله قلی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه کیست +‌عکس های جدید و اینستاگرام

سوابق هنری محمد‌علی ‌الله قلی

آقای محمد‌ علی ‌الله قلی بازیگری را با ایفای نقش در سریال پلیس جوان در سال ۱۳۸۰ آغاز کرد. او در سریال پلیس جوان در نقش “نسیم” در کنار بازیگرانی همچون: شهاب حسینی، داریوش ارجمند، پروانه معصومی … تجارب خوبی را کسب کرد.

سریال وکیل به کارگردانی سیروس مقدم دیگر اثر هنری الله قلی است که کنار بازیگرانی همچون پانته آ بهرام، شهاب حسینی، فریبرز عرب نیا، خسرو فرخزادی، حسین خانی بیک، فرهاد اصلانی، پروانه معصومی خوش درخشید.

بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه کیست +‌عکس های جدید و اینستاگرام

محمدعلی الله‌قلی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه، با بازی در فیلم سینمایی پسران مهتاب وارد سینما شد. او اگر چه مذت کوتاهی در حیطه سینما فعالیت داشت، اما در فیلم ها و سریال های مهمی ایفای نقش کرده که باعث شهرت و معروفیتش شده است. به نظر می رسد علاقه ای به هنرپیشگی نداشته و سال هاست ترجیح داهد به جای سینما و تلویزیون در زمینه محیط زیست فعالیت کند.

عکس جدید محمد علی الله قلی بازیگر و مجری و کارشناس محیط زیست

محمدعلی الله قلی از بازیگری تا مجری و کارشناس محیط زیست

محمد‌علی ‌الله قلی پس از کناره گیری از بازیگری در سینما و تلویزیون، در حوزه محیط زیست مشغول فعالیت حرفه ای می باشد. او دوره هایی را در آفریقا و انگلستان گذرانده و نزدیک به ۲۰ سال است در حوزه محیط زیست فعالیت می‌ نماید.

آقای الله قلی در سال ۹۱ با تشکیل شبکه ای از فعالان محیط زیست نقش مهمی در نجات جان هزاران قوی گرسنه مهاجر در سرخرود ایفا نمود.

بیوگرافی محمد‌علی ‌الله قلی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه کیست +‌عکس های جنجالی

او همچنین چند سالی است مجری و کارشناس محیط زیست شبکه تلویزیونی افق است.

مجموعه مستند هوای تازه با اجرای محمدعلی الله قلی و افشین زارعی از شبکه افق پخش می شود و یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در حوزه محیط زیست بشمار می رود.

بیوگرافی محمد‌ علی ‌الله قلی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه کیست +‌عکس های جنجالی

بیوگرافی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه

آقای محمد علی الله قلی را این شب ها در سریال مهر و ماه در شبکه آی فیلم می بینیم که در نقش هادی بازی می کند.

سریال مهر و ماه به کارگردانی فیاض موسوی می باشد که دومین حضور این بازیگر در قاب تلویزیون است

بیوگرافی بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه

بیوگرافی محمد‌علی ‌الله قلی

محمد علی الله قلی‏ یکی از بازیگران ایرانی است که کار هنری را از سال ۸۰ با نقش آفرینی در سریال پلیس جوان و سپس سریال وکیل شروع کرده و تاکنون در پنج اثر مهمی چون “پلیس جوان”، “وکیل”، “مهر و ماه” و فیلم سینمایی «پسران مهتاب نقش آفرینی کرده است.

از زندگی شخصی و بازیگری این هنرمند کشورمان اطلاعاتی در دست نیست. اما به نظر می رسد که تو متولد یکی از شهرهای استان گلستان باشد.

نقش هادی در سریال مهر و ماه کیست

بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه، این بار در جدیدترین سابقه هنری خود در قامت مجری و کارشناس محیط زیست در شبکه افق مشغول به کار است. وی مجری برنامه هوای تازه است و مقالاتی نیز در زمینه زیست محیطی در مجلات و روزنامه ها منتشر کرده است.

عکس های جدید بازیگر نقش هادی در سریال مهر و ماه

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی حرف تازه

نظرات