زمان پخش و تکرار و بازپخش سریال زمانی برای عاشقی از آی فیلم ۱۴۰۲ +‌ساعت پخش

0

زمان پخش سریال زمانی برای عاشقی از آی فیلم از یکشنبه هرروز از دورادهم شهریور ۱۴۰۲ هرروز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ شب و ۸ صبح از شبکه جهانی آی‌فیلم پخش می شود.

پخش تکرار سریال زمانی برای عاشقی شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال زمانی برای عاشقی برای علاقه مندان به این سریال اماده کرده ایم تا به تماشای یک سریال جذاب عاشقانه قاجاری بنشینید

زمان پخش و تکرار و بازپخش سریال زمانی برای عاشقی از آی فیلم ۱۴۰۲ +‌ساعت پخش

ساعت تکرار و زمان پخش سریال زمانی برای عاشقی از آی فیلم

این سریال ۱۰ قسمتی از آی فیلم از یکشنبه هرروز از ساعت ۱۶ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ شب و ۸ صبح از شبکه جهانی آی‌فیلم پخش می شود.

زمانی برای عاشقی محصول سال ۱۳۹۲ بوده و بـه کارگردانی محمد حسین لطیفی ساخته اسـت و در ژانر تاریخی،عاشقانه و خانوادگی است. این مجموعه قرار است از ۱۲شهریور ۱۴۰۲ از شبکه ای فیلم سیما پخش شود.

به گزارش آی‌فیلم، قسمت اول سریال «زمانی برای عاشقی» امروز روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

مجموعه تلویزیونی «زمانی برای عاشقی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی در سال ۱۳۹۲ تولید شده و فیلمنامه این سریال را علی‌اکبر محلوجیان به نگارش درآورده است.

محمدحسین لطیفی در این مجموعه به موضوعاتی مانند ساخت ابزار عزاداری حضرت سیدالشهدا و تعزیه‌خوانی می‌پردازد. “حاج‌مرتضی” می‌خواهد بعد از مدت زیادی دوباره گروه تعزیه‌اش را دور هم جمع کند، اما هرکدام از اعضای گروه به کاری مشغول هستند. حاج‌مرتضی مأیوس می‌شود، اما با اتفاقی که در زندگی‌اش رخ می‌دهد دوباره در صدد برگزاری تعزیه برمی‌آید. برخی عوامل سازنده از تهیه‌کننده: معصومه فردشاهین، مجری طرح: حسن لبافی، مدیر تولید: حسن مصطفوی، مدیر تصویربرداری: ابراهیم غفوری، تصویربرداران: مهدی امیری و رضا شیبانی، مدیر برنامه‌ریزی: امیرعباس لطیفی، طراح چهره‌پردازی: ایمان امیدواری، طراح صحنه و لباس: بابک پناهی، صدابردار: امیرحاتمی و اصغرزاده، عکاس: حسن ناحی و تدوین: امیرشیبان خاقانی و… هستند

نظرات