بیوگرافی خواننده آهنگ هم خانمی هم دافی کیست؟ عکس و ماجرای بازداشت

0

خواننده آهنگ هم خانمی هم دافی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای بازداشت

خواننده آهنگ هم خانمی هم دافی زیر سن قانونی هم دافی بازداشت شد. این خبر را بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی در توییتی خبر داد که خواننده مشهور به «تاک‌داون» که ترانه «دافی» را خوانده بود، بازداشت شد، اما شاید برای شما این سوال پیش بیاید که خواننده آهنگ هم خانمی هم دافی کیست. در این مقاله از مجله حرف تازه با مطلب بیوگرافی خواننده آهنگ هم خانمی هم دافی همراه باشید

خواننده آهنگ هم خانمی هم دافی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای بازداشت

بیوگرافی

خواننده آهنگ هم خانمی هم دافی، تاک داون است. به تازگی آهنگی به نام آهنگ هم خانمی هم دافی زیر سن قانونی هم دافی منتشر شده که حسابی جنجالی شده و حالا پس از چند روز از انتشار این آهنگ که مجوز نداشته و به نوعی زیرزمینی می باشد، خواننده اصلی آن بازداشت شد. یک شرکت نیز از این ترانه برای تبلغ خود استفاده کرده است.

الکل»، «تکیلا»، «زیر سن قانونی»، «گل ناب»، «پیک» و… تنها بخشی از واژه‌ها و محتوای یک قطعه موسیقی است که اخیرا میان نوجوانان و به ویژه در جشن تولدها ترند شده است؛ «دافی» موسیقی پرطرفدار این روزهاست که شاید دوست داشته باشید، ‌بیشتر راجع به آن بدانید.

این اولین بار نیست که یک قطعه موسیقی که محتوای مناسبی هم ندارد، بین نوجوانان ترند شده و در جشن تولد، ‌عروسی، ‌داخل ماشین و حتی زمزمه‌های شخصی زیاد شنیده می‌شود. طبیعی است که سلیقه آدم‌ها در مواجهه با هنر بسیار متفاوت و هر شخصی می‌تواند بنا به تفکر و سلیقه شخصی‌اش موسیقی مورد علاقه خود را انتخاب کند اما اگر مخاطب هدف افراد زیر سن قانونی باشند، باید چه کرد؟

همچنین امیر عابد فعال رسانه‌ای از بازداشت خواننده اصلی اهنگ «هم خانمی هم‌دافی» خبر داد.

در همین رابطه در لینک بخوانید:

فیلم کامل ماجرای تبلیغ منشوری شرکت دافی با آهنگ مبتذل و زنان بی حجاب

امیر عابد، فعال رسانه‌ای در استوری اینستاگرام خود نوشت: خواننده اهنگ «هم خانمی هم دافی» بازداشت شد.

خواننده آهنگ هم خانمی هم دافی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای بازداشت

علت بازداشت

هنوز علت بازداشت این خواننده مشخص نشده است، اما به نظر می رسد به دلیل محتوای مستجهن اهنگ دافی می باشد.

نظرات