دانلود کامل گیم شو ضد قسمت ۷ هفتم «قسمت ۷ سریال ضد» نیم‌بهاء

0

قسمت ۷ رئالیتی شو و بازی ضد به کارگردانی سعید ابوطالب در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و معمایی است و رئالیتی شو سریالی ضد قسمت ۷ هفتم یکی از پر بیننده ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود کامل گیم شو ضد قسمت ۷ هفتم «قسمت 7 سریال ضد» نیم‌بهاء

قسمت ۷ رئالیتی شو سریال ضد

سریال رئالیتی شو ضد قسمت هفتم به کارگردانی سعید ابوطالب در این مطلب دانلود و تماشا کنید. سریال ایرانی ضد در ژانر گیم شو و مسابقه ای به تهیه‌ کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

سریال ضد رئالیتی شو سعید ابوطالب قسمت ۷ (قسمت هفتم)
کیفیت ها: Full HD BluRay ، ۱۰۸۰p & 720p & 480p
کارگردان: سعید ابوطالب
ژانر: مسابقه، گیم شو، رئالیتی شو
تاریخ انتشار: سال ۱۴۰۲
مدت زمان این قسمت: ۱۲۸ دقیقه
فرمت: MP4 | محصول کشور ایران
تهیه کننده: سعید ابوطالب

داستان قسمت ۷ هفتم بازی ضد

داستان قسمت ۷ مسابقه ضد آمده؛ مسابقه یا بازی ضد هر هفته روز های یکشنبه ساعت ۱۲ ظهر بطور اختصاصی از نمایش خانگی منتشر شد و باید با خرید قانونی بتوانید قسمت جدید را تماشا کنید.

این بازی تازه‌ترین محصول فیلیمو به کارگردانی سعید ابوطالب است که گردانندگی این اثر را مجید واشقانی برعهده دارد

ضد یک بازی خلاقانه گروهی از جنس بازی های نقش مخفی با دو عنصر خیر و شر است:جاسوس ها و غیر جاسوس ها. بازی ضد ما را به دقیق گوش دادن و دقیق سخن گفتن تشویق میکند:ضد همانند داستان ها و سناریو های فیلم های هیجان انگیز و جاسوسی تاریخ سینما جذاب و پر تعلیق است. با حضور : مجید واشقانی ، امیر حسین رستمی ، امیرمهدی ژوله ، حدیث میرامینی ، علی صبوری ، الیکا عبدارزاقی ، بهنام تشکر ، خداداد عزیزی ، محیا دهقانی ، وحید آقاپور ، هومن خیاط ، مریم مومن ، امیرحسین مدرس ، حسین رفیعی ، بهار قاسمی ، امیر کاظمی ، سپند امیرسلیمانی ، کمند امیرسلیمانی ، سام نوری ، سید جواد هاشمی ، آشا محرابی ، فرزین محدث ، سیروس همتی ، رزیتا غفاری ، آرمین رحیمیان ، سیدعلی صالحی ، صحرا اسدالهی ، نادر فلاح ، علیرضا مهران ، نیما شاهرخ شاهی ، مجتبی پوربخش ، امیر رضایی به صورت هفتگی هر یکشنبه ساعت ۸ صبح منتشر میشود

رئالیتی شوی ضد یک بازی خلاقانه گروهی از جنس بازی های نقش مخفی با دو عنصر خیر و شر است: جاسوس ها و غیر جاسوس ها. این مسابقه یکشنبه ها ساعت ۲۰ به صورت هفتگی از فیلیمو پخش میشود

بازی ضد ما را به دقیق گوش دادن و دقیق سخن گفتن تشویق میکند:ضد همانند داستان ها و سناریو های فیلم های هیجان انگیز و جاسوسی تاریخ سینما جذاب و پر تعلیق است.

سریال ضد به کارگردانی سعید ابوطالب در سال ۱۴۰۱ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر ریلیتی شو و گیم شو می‌باشد. مجید واشقانی، امیر حسین رستمی، امیرمهدی ژوله، حدیث میرامینی، علی صبوری، الیکا عبدارزاقی، بهنام تشکر، خداداد عزیزی، محیا دهقانی، وحید آقاپور، هومن خیاط، مریم مومن، امیرحسین مدرس، حسین رفیعی، بهار قاسمی، امیر کاظمی، سپند و کمند امیرسلیمانی و … به هنرمندی پرداخته‌اند.

قوانین بازی

این بازی میان ۱۰ نفر انجام می شود که پایه بازی بر اساس گفتگو استدلال و استنتاج است و به سبک سناریوی روسی است بنابراین شب ندارد حتی شب معارفه و بازیکنان در هر سایدی که هستند باید سعی کنند در روز یارهای خودشون رو پیدا کنند.

بازیکنان در نوبت صحبتشان می توانند یکی از چهار کار زیر را انجام دهند : درخواست حکم جلب و ملاقات و مبادله و شلیک، اما باید حواسشان را جمع کنند که برای استفاده از این چهار مورد فقط یک کوپن دارند

در سناریو ضد استعلام وضعیت فقط یکبار در طول بازی و توسط گرداننده گفته خواهد شد و آن زمان وقتی است که زندان پر شده باشه
فرد می تواند یک پلیر دیگر را انتخاب کند و برای اون درخواست حکم جلب کند با اینکار اون بازیکن رو برای اجماع معرفی کرده و اون شخص اگر رای بیاره به زندان منتقل میشه. در صورتی که کسی در زندان باشد هرکس می تواند در نوبت خودش درخواست ملاقات با زندانی رو بده و با اون فرد صحبت کند.در این گفتگو ساید زندانی توسط گرداننده گفته خواهد شد.دروغگویی در این ملاقات آزاد است.
مبادله: بازیکن با انتخاب این گزینه می تواند یک فردی که در زندان حضور دارد را با یکی از بازیکن های داخل بازی مبادله کند. برای انجام شدن این مبادله گروگان بودن یکی از آن دو نفر ضروریست !

نظرات