بیوگرافی آتنا عباس زاده بازیگر نقش گلی در سریال رحیل کیست +‌عکس های جنجالی

0

آتنا عباس زاده بازیگر نقش گلی در سریال رحیل می باشد؛ او متولد دهه ۷۰ در تهران بوده و بازیگری را از کلاس های بازیگری مسعود کیمیایی آغاز کرده است.

آتنا عباس زاده بازیگری است که با بازی در سریال رحیل در نقش گلی شناخته شد و به شهرت رسید. در ادامه این مقاله با بیوگرافی بازیگر نقش گلی در سریال رحیل را با هم در مجله حرف تازه مرور می کنیم

بازیگر نقش گلی در سریال رحیل کیست

آتنا عباس زاده بازیگر سینما و تلویزیون متولد دهه ۷۰ در تهران است. او در آثاری همچون سریال “رحیل”، “موچین” به عنوان بازیگر حضور داشته است. وی در تازه ترین آثار هنری خود در سریال رحیل در نقش گلی یکی از خدمتکاران دربار قجری ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی آتنا عباس زاده بازیگر نقش گلی در سریال رحیل کیست +‌عکس های جنجالی

سوابق هنری آتنا عباس زاده

اتنا عباسی زاده بازیگری را از کلاس های بازیگری مسعود کیمیایی آغاز کرد و سپس با بازی در چند نمایش توانست قابلیت ها و استعداد خود را در بازیگری نشان دهد. او برای اولین بار با هنرنمایی در سریال های صبح آخرین روز و پس از آن در سریال طنز موچین بطور حرفه ای وارد تلویزیون شد . خانم عباس زاده این شب ها در سریال رحیل در نقش دختری به نام گلی بازی می کند.

آتنا عباس زاده بازیگر نقش گلی در سریال رحیل کیست +‌عکس های جنجالی

بیوگرافی بازیگر نقش گلی در سریال رحیل

خانم عباس زاده این شب ها در سریال رحیل در نقش دختری به نام گلی بازی می کند.

سریال رحیل به کارگردانی رامین عباسی زاده می باشد که سومین حضور این بازی در قاب تلویزیون است

بیوگرافی بازیگر نقش گلی در سریال رحیل

بیوگرافی آتنا عباس زاده

آتنا عباس زاده یکی از بازیگران جوان ایرانی است که کار هنری را زیر نظر استاد مسعود کیمیایی شروع کرده و تاکنون در سه اثر مهمی چون موچین و رحیل و صبح اخرین روز نقش آفرینی کرده است.

از زندگی شخصی و بازیگری این هنرمند کشورمان اطلاعاتی در دست نیست. اما به نطر می رسد که تو متولد یکی از شهرهای شمال کشور باشد.

خانم عباس زاده در سریال صبح آخرین روز به کارگردانی حسین تبریزی در کنا هنرمندان بزرگ و برجسته ای همچون کاوه خداشناس، سپیده خداوردی، زهرا سعیدی، شهرام عبدلی، مهران رجبی، افسانه ناصری، سیروس همتی، میرطاهر مظلومی، حسن اسدی، پریسا گلدوست نجارب خوبی را کسب کرد. این سریال درباره زندگی و ترور شهید هسته ای شهید شهریاری ساخته شد و محل فیلمبرداری نیز شهر زنجان زادگاه شهید شهریاری بود

نقش گلی در سریال رحیل کیست

سریال موچین دیگر اثر بازیگری آتنا عباس زاده است که با باریگرانی چون: مرجانه گلچین، حمید لولایی، شهره لرستانی، زهرا جهرمی، عباس جمشیدی، مهران رجبی، امین چنارانی، افشین غیاثی مجید شهریاری، سعیده عرب، آشا محرابی و .. همبازی بود.

عکس های بازیگر نقش گلی در سریال رحیل

بازیگر نقش گلی در سریال رحیل، این بار در جدیدترین سابقه بازیگری در مجموعه «رحیل» در کنار بازیگرانی چون ثریا قاسمی، حمیدرضا آذرنگ، اندیشه فولادوند، هومن برق‌ نورد، نسیم ادبی، مرحوم حسام محمودی، فرخ نعمتی، کاظم هژیر‌آزاد، علی عباسی‌ زاده، گیتا راد (عربی) و غزاله اکرمی ایفای نقش کرده، اگرچه نقشی پر رنگ و کلیدی را در این سریال ندارد، اما در پیشبرد داستان و شخصیت ها بسیار مهم است. او با علاقه و عشق وافری که به بازیگری دارد، بسیار خوب از پس نقش برامده و نظر مثیت مخاطبان را به خود جلب کرده است. بدون شک در آینده فیلم ها و سریال های زیادی از این بازیگر شاهد خواهیم بود

آتنا عباس زاده

بیوگرافی آتنا عباس زاده بازیگر

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی حرف تازه

نظرات