بیوگرافی پدر و مادر ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی کیست و کجا هستند +عکس

0

بیوگرافی پدر و مادر ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی کیست و کجا هستند +عکس و شغل

پدر و مادر ستاره سعیدی کیست

پدر و مادر ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی اهل تهران هستند که سال ها پیش به دلیل سکته قلبی فوت شدند.

پدر ستاره سعیدی کارمند سازمان صدا و سیما و مادرش نیز کارگردان برنامه های تلویزیونی در ایران بودند که سال ها پیش از دنیا رفتند، متاسفانه ستاره سعیدی همسر فوت شده بیژن مرتضوی پدر و مادر نداشت و تنها یک خواهر دوقلو دارد که در قید حیات است. تصویری از پدر و مادر ستاره سعیدی منتشر نشده است.

بیوگرافی پدر و مادر ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی کیست و کجا هستند +عکس

*درباره پدر و مادر ستاره‌سعیدی کیست بعد از انتشار خبر فوت وی بسیاری از کاربران کنجکاو شدند تا بدانند پدر و مادر ستاره همسر بیژن مرتضوی کیست

* پدر ستاره سعیدی کارمند سازمان صدا و سیما و مادرش نیز کارگردان برنامه های تلویزیونی در ایران بودند که سال ها پیش از دنیا رفتند.

پدر و مادر ستاره همسر بیژن مرتضوی کیست

همچنین ببینید: فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در ترکیه +‌عکس

خانواده و شغل پدر و مادرش

به گفته ی کانال تلگرامی باشگاه روزنامه نگاران ایران، ستاره سعیدی متولد سال ۱۳۶۲ در تهران و دانش‌ آموخته ی رشته مدیریت بود.

پدر مادرش کارمند صدا و سیما و کارگردان برنامه‌ های تلویزیون بودند که هر دو بر اثر سکته درگذشتند.

او در دهه ی ۸۰ خبرنگار سیاسی بود و در رسانه‌ هایی مانند ایران نیوز و خبرگزاری برنا کار می‌ کرد.

عکس ستاره با چادر و مقنعه در زمانی که در ایران خبرنگار سیاسی بود

بیوگرافی پدر و مادر ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی کیست و کجا هستند +عکس

وی در مجلس هفتم خبرنگار پارلمانی بود و گاهی نیز از سوی رسانه ی خود به همراه دیگر خبرنگاران به حیاط دولت می رفت تا سخنان وزرای دولت احمدی نژاد را پوشش دهد.
خانم سعیدی بعد از درگذشت پدرش کارگردانی را تجربه کرد. بعد از همین طریق عازم امریکا شد. آنجا مدلینگ را تجربه کرد و سپس با بیژن مرتضوی آشنا شد و با وی ازدواج کرد و مدیر برنامه‌های آقای مرتضوی شد.

گفتنی است، ستاره‌سعیدی همسر و مدیر برنامه‌ های بیژن مرتضوی، خواننده و آهنگساز ایرانی ساکن آمریکا – پس از قرار گرفتن تحت عمل جراحی مغز در ترکیه به کما فرو رفته بود، روز جمعه ۱۰ شهریور درگذشت.

بیوگرافی پدر و مادر ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی کیست +عکس و شغل

این زوج که در هفته های گذشته برای برگزاری کنسرت در استانبول به ترکیه سفر کرده بود، اواخر مرداد ماه در پیامی ویدئویی در اینستاگرامش اعلام کرد که همسرش قرار است در بیمارستانی در ترکیه تحت عمل جراحی باز مغز قرار گیرد و از مردم خواست برای وی دعا کنند.

خانم ستاره سعیدی نیز پیش از عمل با انتشار ویدئویی در استوری اینستاگرامش توضیحاتی درباره علت جراحی خود و اینکه چرا برای انجام جراحی به آمریکا بازنمی گردندگفت: «به دلیل مسائلی یکی از رگ های مغزم پاره شده و به خاطر شرایط من امکان برگشت به آمریکا را نداریم.»

سعیدی روز جمعه ۱۰ شهریور درگذشت.برخی رسانه ها مدعی ابتلای ستاره سعیدی به تومور مغزی شده اند. با این حال، مشکل اصلی وی هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.
ستاره سعیدی روز گذشته بر اثر تومور مغزی در سن ۴۰ سالگی در ترکیه درگذشت.

نظرات