چقدر ارز اربعین میدن؟ ارز اربعین امسال (۱۴۰۲) چقدر است؟ +‌قیمت و نرخ روز

0

چقدر ارز اربعین میدن؟ ارز اربعین امسال (۱۴۰۲) چقدر است؟ +‌ قیمت دینار عراق ۱۴۰۲ و آیا برای دریافت ارز‌اربعین حتما باید در سامانه سماح ثبت نام کنیم؟ را در این صفحه از مجله حرف تازه میخوانید:

ارز اربعین امسال (۱۴۰۲) چقدره؟ +‌قیمت ۱۴۰۲

امسال (۱۴۰۲) هر زائر اربعین حداکثر ۲۰۰ هزار دینار عراق به معادل ریالی، حدود ۶۲ تا ۶۵ میلیون ریال اختصاص داده شده است و شما می توانید این مبلغ را از شعبات منتخب ملی ایران، صادرات، تجارت، سپه و پست‌بانک از تاریخ ۲۸ مرداد تا ۱۴ شهریور دریافت کنید. این خبر را سخنگوی ارزی بانک مرکزی رسانه ای کرد و گفت: به هر زائر اربعین حداکثر ۲۰۰ هزار دینار عراق تعلق می‌گیردافزود:، نرخ این ارز، نرخ فروش اسکناس ETS است که معادل ریالی مجموع آن، حدود ۶۲ تا ۶۵ میلیون ریال است؛ بنابراین هر هزار دینار، ۳۱ تا ۳۲ هزار و پانصد تومان به فروش خواهد رسید.

چقدر ارز اربعین میدن؟ ارز اربعین امسال (1402) چقدره؟ +‌قیمت و نرخ روز

آیا برای دریافت ارز اربعین حتما باید در سامانه سماح ثبت نام کنیم؟

فروش ارز تنها به زائرانی انجام خواهد شد که در سامانه سماح ثبت‌نام نموده‌اند و مجوز خرید ارز (کد پیگیری مربوط) را دریافت کرده‌اند.

قابل توجه زائران اربعین، فروش ارز تنها به زائرانی انجام خواهد شد که در سامانه سماح ثبت‌نام نموده‌اند و مجوز خرید ارز (کد پیگیری مربوط) را دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری میزان، سخنگوی ارزی بانک مرکزی ادامه داد: فروش ارز به زائران محدودیتی بابت فروش ارز مسافرتی برای امسال ایجاد نمی‌کند و فقط به افرادی که در سماح ثبت‌نام کرده باشند تعلق می‌گیرد.

امسال چقدر ارز اربعین میدن

سخنگوی ارزی بانک مرکزی با بیان اینکه امسال به هر زائر اربعین حداکثر ۲۰۰ هزار دینار عراق تعلق می‌گیردافزود:، نرخ این ارز، نرخ فروش اسکناس ETS است که معادل ریالی مجموع آن، حدود ۶۲ تا ۶۵ میلیون ریال است؛ بنابراین هر هزار دینار، ۳۱ تا ۳۲ هزار و پانصد تومان به فروش خواهد رسید.

قیمت و نرخ روز دینار عراق ۱۴۰۲

فروش ارز اربعین (اسکناس) به زائرین به صورت دینار عراق حداکثر به مبلغ ۲۰۰ هزار دینار عراق به هر زائر به نرخ فروش اسکناس ETS، که معادل ریالی آن حدود ۶۲تا ۶۵ میلیون ریال است.

فروش ارز به تمامی زائرین بالای ۵ سال، از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ تعلق می‌گیرد. براساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فروش ارز در بانک‌ های منتخب بانک ملی ، صادرات ، تجارت ، سپه و پست‌بانک انجام می‌شود.

سرپرستان خانوار با در دست داشتن کلیه مدارک هویتی خود و اعضای خانوار می‌توانند نسبت به خرید ارز دینار عراق اعضای خانوار خود (همسر و فرزندان) از طریق بانک‌های تعیین‌شده اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز و محل خرید

مدارک مورد نیاز برای مراجعه به بانک و دریافت اسکناس دینار عراق، ارایه اصل کارت ملی و گذرنامه (یا برگه تردد اربعین) معتبر زائر است.

شعب منتخب تجارت
شعب منتخب  ملی ایران
شعب منتخب سپه
شعب منتخب صادرات
شعب منتخب پارسیان
شعب منتخب پست بان

نظرات