فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در ترکیه +‌عکس

0

فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در ترکیه +‌عکس

مراسم تشییع و خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی خواننده و نوازنده ایرانی در مسجد زینجیرلی کویو استانبول برگزار شد تا پیکرش در مزارستان کیلیوس شهر استانبول به خاک سپرده شود. این مراسم از ساعت ۱۳ روز شنبه یازدهم شهریورماه ۱۴۰۲ در استانبول مسجد زینجیرلی کویو با حضور خانواده و همسرش و جمعی از هنرمندان و خوانندگان کشورمان برگزارشود. ویدیو مراسم خاکسپاری ستاره سعیدی  را در زیر ببینید:

مراسم تشییع و خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در ترکیه

فیلم مراسم خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

ویدئوی مراسم تشییع جنازه و دفن ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی را در زیر ببینید:

مراسم خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی ساعاتی دیگر برگزار شد و یکرش در مزارستان کیلیوس شهر استانبول خاک سپرده شود. این مراسم از ساعت ۱۳ روز شنبه یازدهم شهریورماه ۱۴۰۲ در استانبول مسجد زینجیرلی کویو با حضور خانواده و همسرش و جمعی از هنرمندان و خوانندگان کشورمان برگزار شد. قرار است پیکر همسر آقای بیژن مرتضوی در ترکیه دفن شود و آمریکا منتقل نمی شود. این زوج از ماه گذشته در ترکیه حضور داشتند تا کنسرتی با مشارکت مازیار فلاحی برگزار کنند که قسمت اینگونه شد و بیژن مرتضوی همسرش را از دست داد.

فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در ترکیه +‌عکس

عکس خوانندگان و هنرمندان در مراسم تشییع جنازه

بیژن مرتضوی درگذشت همسرش را با انتشار ویدئویی سراسر اشک و ماتم اعلام کرد. همسر بیژن مرتضوی خواننده و نوازنده سرشناس ایرانی در بیمارستانی در استانبول درگذشت.

خانوم ستاره سعیدی پس از جراحی مغز در بیمارستانی در استانبول دیروز (پنجشنبه ۹ شهریور) فوت کرده است.این ویولون نواز مشهور ایرانی با اعلام اینکه همسرش ۱۰ روز پیش تحت عمل جراحی قرار گرفته، گفت که قرار بود او پنج روز تحت بیهوشی بعد از عمل باشد اما با این وجود هنوز به هوش نیامده است.

نظرات