تفریحات

فیلم کامل ماجرای تبلیغ منشوری شرکت دافی با آهنگ مبتذل و زنان بی حجاب + واکنش ها

1

فیلم کامل ماجرای تبلیغ منشوری شرکت دافی با آهنگ مبتذل و زنان بی حجاب + واکنش ها

شرکت آرایشی و بهداشتی دافی با یک آهنگ مبتذل و حضور زنان و دختران بی حجاب محصولات خود را تبلیغ کرده با واکنش های انتقادی مواجه شده است. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: به عنوان متولی امر فرهنگ و محل صدور مجوز مطابق قانون تبلیغات پرونده شرکت دافی که بدون اخذ مجوز لازم و با یک آهنگ مبتذل محصولات خود را تبلیغ کرده بود به قوهٔ قضائیه ارجاع شد.

کلیپ تبلیغ شرکت دافی با آهنگ مبتذل و زنان بی حجاب

کلیپ تبلیغ شرکت آرایشی و بهداشتی دافی با آهنگ مبتذل و زنان بی حجاب خبرساز شده و پرونده شرکت دافی که با یک آهنگ مبتذل محصولات خود را تبلیغ کرده بود به قوهٔ قضائیه ارجاع داده شده است. در ویدئوی زیر کلیپ تبلیغاتی شرکت دافی با آهنگ مبتذل ببییند:

 

 

فیلم تبلیغ شرکت دافی با آهنگ مبتذل

اخیرا شرکت دافی محصولات خود را با یک آهنگ مبتذل و با حضور زنان بی حجاب تبلغ کرده که با واکنش های زیادی همراه بوده است. در ویدئوی منتشر شده از تبلیغ محصولات آرایشی و بهداشتی دافی، چند دختر و زن بی حجاب با آهنگ غیر قانونی و غیر مجاز در حال تبلیغ دستمال مرطوب هستند. این کلیپ تبلیغاتی از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی با واکنش های زیادی همراه بوده و مورد انتقاد قرار گرفته است . وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرونده شرکت تبلیغاتی دافی که مرتکب تخلف شده است را به دادگاه ارجاع داد.

واکنش پلیس

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی امر فرهنگ و محل صدور مجوز مطابق قانون تبلیغات پرونده شرکت‌دافی که بدون اخذ مجوز لازم و با یک آهنگ مبتذل محصولات خود را تبلیغ کرده بود را به قوهٔ قضائیه ارجاع داد.

فیلم کامل ماجرای تبلیغ منشوری شرکت دافی با آهنگ مبتذل و زنان بی حجاب + واکنش ها

معرفی شرکت دافی

اینروزها در سطح خیابان ها و اتوبان ها اگر دقت کرده باشید بیلبورد تبلبغاتی شرکت دافی را با عنوان: اگر آرایشو پاک کنی هم؛ دافی را مشاهده می کند. اما شرکت دافی برای کجاست؟ : دافی یکی از قدیمی ترین برندهای هلدینگ سیلانه سبز است. استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید باعث محبوبیت این برند در بین مشتریان ایرانی و سراسر جهان شده است. طیف گسترده محصولات به ویژه دستمال مرطوب، دافی را به برندی پیشرو در تولید دستمال مرطوب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرد.

1 دیدگاه در “فیلم کامل ماجرای تبلیغ منشوری شرکت دافی با آهنگ مبتذل و زنان بی حجاب + واکنش ها

  1. بهمن گفت:
    2
    3

    سواستفاده ابزاری از زنان، بعد احمق ها فکر می کنند حقوق شون برابر شده!!! تو میدان انقلاب یه دختره عطر فروش رو دیدم، با وضع بد حجاب که تو خارج ام نبود!معلوم بود فقط برای سواستفاده جنسی از دختران هستش! با حقوق ماهی دو میلیون!!!! و نشان دهنده اینکه زنان فقط برای زیر شکم مردها و سرمایه داران مناسب اند!!!

نظرات