شرایط و راه های دریافت اقامت یونان

0

یونان، یکی از کشورهای جذاب و پرطرفدار در اروپا است. با وجود زیبایی‌های طبیعی، فرهنگ و تاریخ بسیار قدیمی، یونان همچنین یک کشور پویا و دارای اقتصادی قابل توجه است. به همین دلیل، بسیاری از افراد به دنبال راه‌های دریافت اقامت در این کشور هستند. در این مقاله، به بررسی راه‌های دریافت اقامت یونان پرداخته‌ایم.

اقامت یونان

۱. دریافت ویزای کاری

برای دریافت ویزای کاری یونان، باید دارای پذیرش از یک شرکت یونانی باشید. همچنین، باید تحصیلات و تجربه کافی در زمینه شغل خود داشته باشید. در صورت درخواست ویزای کاری، باید نسبت به پرداخت هزینه‌های مربوط به ویزا و مدارک لازم برای درخواست اقدام کنید.

۲. دریافت ویزای تحصیلی

دریافت ویزای تحصیلی یونان، به شما اجازه می‌دهد تا در یک دانشگاه یونانی تحصیل کنید. برای درخواست ویزای تحصیلی، باید دارای پذیرش از یک دانشگاه یونانی باشید. همچنین، باید نسبت به پرداخت هزینه‌های مربوط به ویزا و مدارک لازم برای درخواست اقدام کنید.

۳. دریافت ویزای سرمایه‌گذاری

دریافت ویزای سرمایه‌گذاری، به شما اجازه می‌دهد تا در یک پروژه سرمایه‌گذاری در یونان شرکت کنید. برای درخواست ویزای سرمایه‌گذاری، باید نسبت به پرداخت هزینه‌های مربوط به ویزا و مدارک لازم برای درخواست اقدام کنید.

۴. دریافت ویزای خانوادگی

دریافت ویزای خانوادگی، به شما اجازه می‌دهد تا با فردی که در یونـان اقامت دارد یا تابعیت یونـان را دارد، همراه شوید. برای درخواست ویزای خانوادگی، باید مدارک لازم را تهیه کرده و نسبت به پرداخت هزینه‌های مربوط به ویزا اقدام کنید.

اخذ اقامت یونان

نتیجه‌گیری

دریافت اقامت در یونـان، به دلیل زیبایی‌های طبیعی، فرهنگ و تاریخ بسیار قدیمی، و همچنین اقتصاد پویا، بسیار جذاب است. برای دریافت اقامت در یونـان، می‌توانید از راه‌های مختلفی مانند دریافت ویزای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و خانوادگی استفاده کنید. با توجه به هزینه‌های زندگی در یونـان، ممکن است درخواست اقامت در این کشور برای برخی افراد سخت باشد، اما با توجه به امکانات و خدماتی که یونـان ارائه می‌دهد، دریافت اقامت در این کشور می‌تواند یک تجربه فوق‌العاده باشد./۴۹۴۳۸۴

برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه مهاجرتی زند آرتا تماس بگیرید :

شماره های تماس مجموعه :

(۱۰ خط) ۱۱۰۰ ۸۸۵۳ – ۰۲۱

برای تماس سریع با کارشناسان ما و درخواست وقت مشاوره می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید:

شماره واتس آپ ایران: ۰۹۱۲۷۳۷۲۳۹۳شماره واتس آپ یونان: ۳۰۶۹۴۸۱۱۷۰۹۲+

نظرات