دانلود کامل تیتراژ سریال زخم کاری ۲ (MP3) با صدای محسن چاوشی (کلیپ و صوتی)

0

دانلود کامل تیتراژ سریال زخم کاری ۲ با صدای محسن چاوشی (کلیپ تیزر و صوتی) نسخه اصلی MP3 و MP4 در ادامه مطلب می توانید به صورت صوتی دانلود کنید. این آهنگ تیتراژ سریال فصل دوم زخم کاری (زخم کاری ۲) شبکه نمایش خانگی است که در شهریور سال ۱۴۰۲ منتشر خواهد شد

تیتراژ سریال زخم کاری ۲

تیتراژ زخم کاری ۲ با صدای محسن چاووشی منتشر شد. هنگساز و خواننده تیتراژ فصثل دوم سریال زخم کاری محسن چاووشی است و شاعر این اثر نیز علی اکبر یاغی تبار می باشد.

دانلود تیتراژ سریال زخم کاری۲ (صوتی)

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

کلیپ تیزر تیتراژ زخم کاری فصل دوم ۲ (کلیپ آهنگ جدید محسن چاوشی)

عوامل

شاعر: علی‌ اکبر یاغی‌ تبار
خواننده و آهنگساز: محسن چاوشی
تنظیم‌کننده: رضا فوادیان
گیتار الکتریک: عادل روح‌ نواز

فصل دوم سریال زخم کاری با نام «بازگشت»، به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان جمعه ۱۷ شهریور ماه ساعت ۸ صبح منتشر خواهد شد.

بهمن بابازاده، خبرنگار موسیقی نوشت: محسن چاوشی خواننده فصل دوم «زخم کاری»، سریال پربیننده محمدحسین مهدویان شد.این همکاری در شرایطی میسر شده که پیش تر «محمدحسین مهدویان» سناریو و داستان کلی فیلم «لاتاری» را از قطعه «دوبی» (مسلخ) چاوشی ایده برداری کرده بود و این فیلم به شدت خبرساز شد.

مهدویان بارها در گفتگوهای خود از علاقه اش به شخصیت و آثار چاوشی گفته و اعلام کرده در تلاش است همکاری های بیشتری را با این خواننده پاپ داشته باشد. فصل اول زخم کاری با بازی جواد عزتی از پربیننده ترین سریال های شبکه نمایش خانگی بود که مورد توجه مخاطبان و رسانه ها قرار گرفت. حالا و با افزوده شدن محسن چاوشی به سری دوم این سریال، بدون شک هیجان تماشای «زخم کاری ۲» می تواند چند برابر شود. بخشی از دستمزد محسن چاوشی صرف جمع آوری ارزاق برای خیریه «جمعیت حیدر» خواهد شد.

محسن چاوشی خواننده فصل دوم سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان شد. در فصل اول این سریال، از خواننده و ترانه ثابتی برای این سریال استفاده نشد و تنها در قسمت‌های پایانی، ترانه زخم کاری با صدای بهنام بانی پخش شد. اما حالا فرصتی فراهم شده تا محسن چاوشی برای سریال محبوب و پرطرفدار زخم کاری بخواند.

متن آهنگ تیتراژ زخم کاری ۲

اومدم مثل یه ببر کینه‌توز…

نظرات