بازیگر نقش الهه در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +‌بیوگرافی و عکس های بدون گریم

0

آزاده ثابتی بازیگر نقش الهه در سریال هشت و نیم دقیقه می باشد و در این سریال نقش الهه نامزد فرزین را بازی می کرد. این خانم بازیگر اگرچه نقش کوتاهی در مجموعه هشت و نیم دقیقه دارد، اما یکی از کاراکترهای تاثیرگذار در ماجراهای سریال است. با بیوگرافی بازیگر نقش الهه در سریال هشت و نیم دقیقه آشنا شوید.

بازیگر نقش الهه در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +‌بیوگرافی و عکس های بدون گریم

بازیگر نقش الهه در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +‌بیوگرافی و عکس های بدون گریم

نقش الهه در سریال هشت و نیم دقیقه را خانم آزاده ثابتی بازی می کند، بازیگری که از سال ۱۳۹۱ وارد حرفه بازیگری شده و بسیار خوش درخشیده است.

بیوگرافی

آزاده ثابتی اینروزها فعالیت کمی در فیلم ها و سریال های تلویزیونی دارد و کمتر در عرصه هنری دیده میشود. او علاوه بر بازیگری، نوازنده پیانو و ترانه سرا نیز می باشد و در این زیمنه موسیقی نیز دستی بر آتش دارد.

آزاده ثابتی دارای مدرک کارشناسی شیمی می باشد. علاوه بر بازیگری در زمینه ی نوازندگی پیانو و ترانه سرایی فعالیت می کند.

او در سریال های هشت و نیم دقیقه و سیاه، سفید، خاکستری نیز به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی بازیگر نقش الهه در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +‌بیوگرافی و عکس های بدون گریم

آزاده ثابتی در سریال هشت و نیم دقیقه در نقش الهه نامزد فرزین (بهرنگ علوی) است که در سانحه تصادف فوت شد و فرزین حتی بعد از نرگش نیز او را دوست داشت و بر سر مزارش می رفت. یلدا معشوقه جدید فرزین بو برد که او الهه را خیلی دوست دارد و عشقی ماندگار در بین آنهاست.
اما الهه پی به عدم مصداقت و خیانت فرزین برده بود و برای همین سفره عقد را رها می کند و پس از فرار با یک خودرو تصادف می کند.

نقش الهه در سریال هشت و نیم دقیقه کیست

گفتنی است سریال هشت و نیم دقیقه عنوان مجموعه تلویزیونی است که در سال ۱۳۹۵ به کارگردانی شهرام شاه حسینی بر روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

در سریال تلویزیونی هشت و نیم دقیقه سام درخشانی، آشا محرابی، شبنم قلی خانی، پژمان بازغی، فرناز رهنما، بهرنگ علوی، الهه حصاری و … به ایفای نقش پرداختند.

نظرات