فیلم کامل سکانس جنجالی کل کل محمد بحرانی در مهمونی با بچه و پشه ببینید !!

0

فیلم کامل سکانس جنجالی کل کل محمد بحرانی در مهمونی با بچه و پشه

فیلم کامل سکانس جنجالی محمد بحرانی در مهمونی و و کل کل با بچه و پشه و واکنش ها را ببینید در ویدئوی محمد بحرانی در مهمونی در قسمت جدید برنامه مهمونی ایرج طهماسب را از دست ندهید و ببینید

 محمد بحرانی در مهمونی

محمد بحرانی در مهمونی

ویدئوی محمد بحرانی در مهمونی با بچه و پشه حسابی سر و صدا کرده و کل کل بامزه و خنده دار انها از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی وایرال شده و با واکنش های جالب و جذابی از سوی کاربران فضای مجازی همراه شده است که شما نیز ویدئوی مواجهه محمد بحرانی با بچه مهمونی را فیلم زیر ببینید و از دست ندهید:

حضور آقای بحرانی در مهمونی با حواشی همراه بوده و یکی از این سکانس ها ماجرای کلمه ور می زنی بچه خطاب به محمد بحرانی است که باعث شد تا هوتن شکیبا صداپیشه بچه از آقای بحرانی عذرخواهی کند.

همچنین ببینید: دانلود کامل مهمونی ۲ قسمت ۲۴ با حضور محمد بحرانی را ببینید +‌فیلم

ماجرای عذرخواهی هوتن شکیبا

هوتن شکیبا با انتشار یک استوری از محمد بحرانی، هنرمند و صداپیشه شخصیت «جناب خان» که مهمان برنامه ایرج طهماسب شده بود عذارخواهی کرد.

همچنین یکی از جالب‌ترین سکانس‌های این هفته مهمونی (قسمت ۲۴ مهمونی) حرف های بغض آلود محمد بحرانی درباره بچه های کار بود. سکانسی که نوجه نشد، اما خیلی با معنی و تامل برانگیز بود.

پشه که هم ماجراهای خود را با محمد بحرانی داشت و بخشی جذابی را برای بینندگان رقم زد.

در قسمت ۲۴ برنامه مهمونی، صداپشه جناب خان به عنوان مهمان حضور داشت. او صداپیشه جناب خان است و حالا به عنوان مهمان در برنامه جدید ایرج تهماسب حضور پیدا کرد. وی یکی از چهره هایی است که اینروزها بسیار پرکار شده و به عنوان مجری و بازیگر مشغول فعالیت است. عامل شهرت آقای بحرانی رامبد جوان بوده و این همکاری باعث تا شخصیت جناب خان شکل بگیرد.

مهمونی مجموعه ای عروسکی و کمدی با اجرای ایرج طهماسب و با صداپیشگی هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی، هنرمندی علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری، بهادر مالکی و نازنین شعبانی، کارگردانی ایرج طهماسب و تهیه کنندگی حسن خدادادی محصول سال ۱۴۰۱ کشور ایران است.سریال مهمونی برنامه ای مفرح و گفت‌و‌گو محور است که در آن ایرج طهماسب به همراه عروسک های بامزه و دوست داشتنی، میزبان چهره های آشنای عرصه هنر و ورزش هستند.مهمونی که بعد از کلاه قرمزی، مجموعه نمایشی تازه‌ای از ایرج طهماسب است، به صورت اختصاصی در نماوا و فیلیمو پخش می‌شود و لحظات شاد و سرگرم کننده ای را برای مخاطبان به همراه می آورد.

به گزارش فیلم‌نیوز، محمد بحرانی از همان نقطه شروع مجموعه شروع به صحبت درباره «ببعی» می‌کند. وقتی دی‌جی سوال همیشگی‌اش را به زبان انگلیسی درباره اعتقاد به عشق در نگاه اول می‌پرسد، بحرانی می‌گوید که زبانش خوب نیست. آنها تعجب می‌کنند و می‌گویند شنیده‌اند خوب انگلیسی حرف می‌زند و او توضیح می‌دهد دوستی دارد که زبانش عالی است. هم ترجمه می‌کند و هم آموزش می‌دهد اما پول نمی‌گیرد و به جای آن، کاهو می‌خواهد اگرنبود نهایتا کلم و کرفس.

بعدتر در گفت‌وگو با بچه وقتی صحبت کودکان کار می‌شود مجددا بحث را به یکی از دوستانش به اسم جناب‌خان می‌کشد و درباره او حرف می‌زند.

اوج ماجرا جایی است که روحی، برای درمان روح بحرانی یک معجون به او می‌دهد. معجون را می‌خورد و می‌خوابد. توی خواب شروع می‌کند به هذیان گفتن و حرف زدن به زبان ببعی و آقای همساده و جناب‌خان.

با صدای بلند بع بع می‌کند و پشت هم می‌گوید کاهو و کلم و کرفس. بعد به شیوه آقای همساده می‌خندد و خاطره تعریف می‌کند و با صدای جناب‌خان «محض رضای دخترو خودمو تو گل می‌پلکونم» می‌خواند و شانه‌هایش را تکان می‌دهد.

جالب اینجاست که ایرج طهماسب واکنش خاصی نسبت به شخصیت‌های ببعی و آقای همساده ندارد. آنها را نمی‌شناسد و حتی از دست بحرانی تعجب می‌کند که با لحن آنها حرف می‌زند.

پشه هم خیال می‌کند که بحرانی سه نفر را نیش زده و اخلاق آنها را پیدا کرده است. مدام می‌پرسد که چطوری یکی را زده و اصلا با چی زده؟

دست آخر هم بحرانی با لحن آقای همساده خاطره‌ای از نیش زدن یک پشه تعریف می‌کند. وقتی می‌گوید که پشه تمام خونش را مکیده و رگ‌هایش را خالی کرده و طحالش به کلیه‌اش رسیده و کل دهلیز چپش خالی شده، پشه اعتراض می‌کند و اصرار دارد کار او نبوده و بهتان است.

نظرات