اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم غبار عشق با نقش +داستان و عوامل

0

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم غبار عشق با نقش +داستان و عوامل

«فیلم غبار عشق» عنوان فیلم تلویزیونی ایرانی محصول سیال ۱۳۸۸ کشور ایران به کارگردانی و تهیه کنندگی حسینعلی لیالستانی درباره زندگی مردی به نام آسیابری ساخته و تولید شد. در فیلم تلویزیونی غبار عشق بازیگران برجسته و مطرح سینما و تلویزیون ایران ایفای نقش کردند و قرار است امروز از شبکه پنج سیما پخش شود. در ادامه مطلب بیوگرافی بازیگران غبار عشق با اسامی و عکس ها و نقش های هنرپیشه های این فیلم همراه با اسامی عوامل و داستان کامل با بازی بازیگران ایرانی… در ادامه مطلب میخوانید

فیلم غبار عشق

اسامی بازیگران فیلم غبار عشق با نقش +داستان و بیوگرافی بازیگران «فیلم غبار عشق»

اسامی بازیگران فیلم غبار عشق شبکه یک عبارتنداز:

  • علي نصيريان در نقش آسيابري
  • مريم بوباني در نقش حوا خانم
  • مهران رجبي در نقش راننده كاميون
  • فريد ولی زاده در نقش فريد
  • باران زماني در نقش ليلا
  • بيژن پيشدادي در نقش سهراب
  • سهيل مينايي، حنانه عشوري
  • مهران نيك‌فرجام
  • فريبرز شيخ حسنی

این فیلم در ژانر اجتماعی ـ درام در سال ۱۳۸۸ تولید شد و کارگردانی آن را حسینعلی لیالستانی بر عهده داشت.

در فیلم غبار عشق ستاره های سینما و تلویزیون ایرانی ایفای نقش کردند که از جمله آنها علی نصیریان، مریم بوبانی، فرید ولی زاده، باران زمانی، بیژن پیشدادی و مهران رجبی و …می توان اشاره کرد.

اسامی بازیگران فیلم غبار عشق با نقش +داستان و بیوگرافی بازیگران «فیلم غبار عشق»

زمان و جدول پخش

فیلم تلویزیونی «غبار عشق» به کارگردانی حسینعلی لیالستانی جمعه ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از شبکه پنج پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم غبار عشق

این فیلم درباره پیرمردی به نام آسیابری است که همسرش را سر زایمان از دست داده و پس از بیست سال متوجه می شود خلاف آنچه خانواده زنش به او گفته اند فرزندش زنده است و او در تمام این سال ها در آرزوی دیدن فرزندش بوده است که سر انجام دست تفدیر باعث میشود این تفاق بیفتتد اما در خلاف جهت تصور پیرمرد….

بر اساس این خبر فیلم غبار‌عشق پس از پایان یافتن تدوین و صداگذاری و موسیقی این فیلم از طرف حسينعلی لیالستانی تحویل مرکز سیمافیلم شد تا در نوبت پخش قرار گیرد، اما این پخش ۳ سال بطول انجامید. تصویربرداری این فیلم اوایل پاییر ۱۳۸۸ در شمال کشور منطقه ۲۰۰۰و۳۰۰۰ شهسوار انجام شد.

خلاصه داستان فیلم غبار عشق

بیوگرافی هنرپیشه های فیلم غبار عشق

در این فیلم علي نصيريان در نقش آسيابري، مريم بوباني در نقش حوا خانم، مهران رجبي در نقش راننده كاميون، فريد ولي‌زاده در نقش فريد، باران زماني در نقش ليلا، بيژن پيشدادي در نقش سهراب، سهيل مينايي، حنانه عشوري، مهران نيك‌فرجام، فريبرز شيخ حسني و … هنرنمایی کردند

مریم بوبانی (حوا خانم)

مریم بوبانی در بیوگرافی بازیگران فیلم غبار عشق

متولد: ۱۳۳۲

مریم بوبانی در سال ۱۳۳۲ در سنندج به دنیا آمد. دو سال در کلاس های آزاد بازیگری، بازیگری آموخت و در ۱۳۷۶ با بازی در فیلم “مهر مادری” (به کارگردانی کمال تبریزی) در نقشی فرعی بازی در سینما را آغاز کرد. دانش اموخته کلاس های آزاد بازیگر امین تارخ است، فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرد و بعد از دهه ۴۰ زندگی خود وارد عرصه حرفه ای سینما و تلویزیون شد.

علی نصیریان (آسیابری)

بازیگران فیلم غبار عشق

متولد: ۱۳۱۳

علی نصیریان ۱۵ بهمن ماه سال۱۳۱۳ به دنیا آمد. او از هنرستان هنرپیشگی تهران فارغ التحصیل شده است.سال ۱۳۲۶ به دبیرستان پیرنیا در چهارراه گمرک رفت. در آنجا با جمشید لایق، اسماعیل داورفر و مهدی فتحی همکلاسی شد. در سال ۱۳۲۹ همزمان با درس دبیرستان، در کلاس جامعه باربد در خیابان لاله زار هم اسم می نویسد. این کلاس را اسماعیل مهرتاش در سال ۱۳۰۵ راه انداخته بود و در آن موسیقی، تئاتر و ادبیات درس می داد.

باران زمانی (لیلا)

باران زمانی بازیگر نقش لیلا در بیوگرافی بازیگران فیلم غبار عشق

متولد: ۱۳۶۳

باران زمانی (زاده ۵ مرداد ۱۳۶۳، کرمانشاه) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است. وی دارای مدرک بازیگری از آموزشگاه استاد حمید سمندریان است.

باران زمانی در آثاری همچون فیلمهای “روشنک”، “فلامینگو شماره ۱۳″، “غبار عشق” و سریالهای “راه و بیراه”، “ستارخان”، “ایراندخت”، “معمای شاه”، “قاب های خالی” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فرید ولی زاده (فرید)

فرید ولی زاده در نقش فرید در بیوگرافی بازیگران فیلم غبار عشق

فرید ولی زاده در نقش فرید در فیلم غبار عشق بازی کرده است. وی در آثاری همچون فیلمهای “وام عسل”، “پیچ فرعی”، “تنهاتر از من”، “غبار عشق” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

سایر عوامل:

برنامه ریزو دستیارکارگردان:فرزاد رحمانی ،مدیر تولید:بهروز حاجی زاده ، ،منشی صحنه :آسیه معصومی زاده ، اجرایی گریم :ساقی شاهمرادی ،نیما پور نهاد،دستیار دوم کارگردان:سهیل مینایی،دستیارصحنه:آزیتا دباغی، حمید اصغری ، علیرضا قاسمی پور، مدیر تدارکات :عابد رنجبر، عکاس:امین رنجبر ،دسنیار صدا:حسین شریفی ،دستیاران تصویر:همایون قربانی ،مهدی ابراهیمی ،سعید گودرزی ،رامین عبدلی ،رحیم نجفی

نظرات