علت دقیق فوت و مرگ ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی +‌ماجرای درگذشت

0

علت دقیق فوت و مرگ ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی +‌ماجرای درگذشت

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی شامگاه ۹ شهریور ۱۴۰۲ در ۴۱ سالگی درگذشت. این خبر را معین، خواننده در صفحه اینستاگرامش رسانه ای کرد و با انتشار پستی خبر فوت همسر بیژن مرتضوی را به او تسلیت گفت. بیژن مرتضوی با اعلام درگذشت همسرش ستاره سعیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «ستاره من جاش در آسمان است.

مراسم تدفین و خاکسپاری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی روز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ برابر ۲ سپتامبر ساعت ۱۳:۰۰ در استانبول مسجد زینجیرلی کوی برگزار خواهد شد. همچنین مراسم ختمی در مسجد استانبول برگزار خواهد شد.

علت مرگ ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

همسر بیژن مرتضوی بعد از عمل جراحی مغز به تشخیص پزشک معالج به خواب مصنوعی رفته بود، در نهایت تسلیم مرگ شده و از دنیا می رود. ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در هنگام مرگ تنها ۴۱ سال داشت. این زوج فقط ۷ سال کنار هم عاشقانه زندگی کردند و در نهایت مرگ آنها را از هم جدا کرد.

بیژن مرتضوی قرار بود تور کنسرت هایی در برخی شهرهای اروپایی برگزار کند، همه را کنسل کرد.

بر اساس گفته پزشکان، ستاره سعیدی، همسر بیژن مرتضوی طی روزهای گذشته، پس از عملی که بر روی مغزش انجام شده بود ، در حالت اغما بود و به علت عوارض ناش از عمل جراحی تومور مغزی فوت می کند.

فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی +‌ماجرای درگذشت

علت درگذشت همسر بيژن مرتضوی

ستاره سعیدی ساعاتی پیش در ۴۱ سالگی چشم از جهان فروبست. این خاتم بعد از عمل جراحی به کما و اغماء رفت و هرگز به هوش نیامد. او در سال ۹۵ با بیژن مرتضوی ازدواج کرده بود و متاسفانه عمر این ازدواج خیلی کوتاه بود.

پیام های تسلیت

معین با انتشار متن زیر درگذشت همسر آقای مرتضوی را تسلیت گفته: بیژن عزیزم شنیدن خبر هجران همسر خوب و مهربانت برایم بسیار سخت است!
هیچ کلمه ای برای تسلیت پیدا نمیکنم …. تحمل این مصیبت برای همه ماهایی که او را می شناختیم سخت و دردناک است و میدانم که داغی که بر دل تو نشسته تحمل نمی شود….
بیژن عزیزم قلب منم از دیدن غم تو غصه دارد و شریک غم هایت هستم

درگذشت همسر عزیزت را تسلیت میگم و برای تو دوست عزیزم آرزوی صبر دارم

تسلیت لیلا فروهر

للا فروهر نیز باا نتشار پستی همسرجوانمرگش بیژن مرتضوی را تسلیت گفت

بیژن مرتضوی (زادهٔ ۲۵ آبان ۱۳۳۶) موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز، تنظیم‌کننده، نوازندهٔ ویولن و خوانندهٔ اهل ایران است. سبک آثار بی‌کلام او، ترکیبی از موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی پاپ است. از جمله آثار بی کلام او مانند «سبزه زار»، «آرامش قبل از طوفان»، «طوفان»، «زربا» می‌توان نام برد.

نظرات