فیلم کامل اظهارات جنجالی محمد صادق کوشکی در شبکه افق درباره علی دایی و واکنشها

0

فیلم کامل اظهارات جنجالی محمد صادق کوشکی در شبکه افق درباره علی دایی و واکنش ها را ببینید

ویدئوی اظهارات جنجالی محمد صادق کوشکی کارشناس شبکه افق درباره علی دایی و عادل فردوسی پور در برنامه جام جم و توهین محمد صادق کوشکی به علی دایی و عادل فردوسی پور که از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی پربازدید شده و با واکنش های کاربران و چهره های فوتبال همراه شد.

توهین محمد صادق کوشکی کارشناس شبکه افق به علی دایی

توهین محمد صادق کوشکی به علی دایی در شبکه افق

محمدصادق کوشکی کارشناس شبکه افق میهمان اولین قسمت برنامه جام جم در شبکه افق سیما بوده که در کمال ناباوری و حیرت اظهارات عجیبی درباره علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان و عادل فردسی پور مجری برنامه نود بکار برده که در ویدیوی زیر می بینید:

کوشکی درباره دایی گفت: باید ببینیم آیا کسی ۶ دهه پس از مرگ علی دایی او را می‌شناسد؟ فردوسی‌پور توانمند نبود؛ گستاخ بود. مدیر رسانه او عقلانیت نداشته است. رئیس صداوسیما تدارکات‌ چی او بود. رئیس صدا و سیما از او حساب می‌برد. فردوسی‌ پور در واقع رئیس صداوسیما بود. ما در سینما و رسانه ملی با پدیده افسار گسیختگی چهره‌ های «پرواربندی‌ شده» روبرو بودیم

برترین‌ها نوشت: صادق کوشکی که بیش از این در مرکز اسناد انقلاب اسلامی حضور داشت، حالا با پررنگ شدن نقش جبهه پایداری در دولت و دیگر ارکان حکومت در صداوسیما و شبکه افق حرف‌هایی علیه علی‌دایی و عادل فردوسی‌پور زده که با واکنش های زیادی همراه شده است.

واکنش کاربران

۶ دهه پس از مرگ لابد کوشکی رو میشناسیم

—–

آقای کوشکی در این مملکت هنوز نام پوریای ولی بعد از هفتصد سال زنده است و هنوز نام خیلی از فرزندان این‌خاک را پوریا می‌گذارند. علی دایی نه به خاطر ورزش که اول از همه بخاطر مردم‌داری و انسانیت خود در خاطر مردم مانده است و خواهد ماند. آنهایی فراموش می‌شوند که مردم را فراموش کنند.

——

على دایى به غیر از مشهور بودن و محبوبیت به خاطر مردمى بودن ماندگار هم خواهد ماند.

——-

هم در دوران بازی و هم بعدش با تمام وجودش برای وطنش قدم گذاشته هم با طحال پاره هم با سر شکسته هم با گل و هم با پاس گل های تاریخی مردم کشورش رو شاد کرده او یک وطن پرست واقعی است که سال ها بعد هم ازش یاد میشه حالا شما از چی میسوزین مشخص نیست ولی بعضی از اسم‌ها فراموش نمیشه

——-

مهدی به کنایه گفت: واقعا ‎صادق کوشکی امید داره ۶ دهه پس از علی دایی زنده بمونه و ببینه چی میشه؟! :)))

——

نام علی دایی برای همیشه در تاریخ ایران حک شده و پا برجاست

نظرات