دانلود پدرخوانده ۲ قسمت ۵ پنجم «قسمت ۵ فصل دوم پدر خوانده» نیم‌بهاء

0

دانلود پدرخوانده ۲ قسمت ۵ پنجم «قسمت ۵ فصل دوم پدر خوانده» نیم‌بهاء

قسمت ۵ پدرخوانده ۲ به کارگردانی سعید ابوطالب در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و مسابقه ای است . شما می توانید سریال رئالیتی شو پدر خوانده ۲ قسمت ۵ پنجم که به تازگی وارد بخش نمایش خانگی شده را از لینک زیر دانلود و تماشا کنید

دانلود پدرخوانده ۲ قسمت ۵ پنجم «قسمت 5 فصل دوم پدر خوانده» نیم‌بهاء

بازی پدرخوانده ۲ قسمت ۵

فصل دوم پدرخوانده قسمت ۵ به کارگردانی سعید ابوطالب در این مطلب دانلود و تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و مسابقه ای به کارگردانی سعید ابوطالب در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

داستان قسمت پنجم فصل دوم پدر خوانده

قسمت پنجم فصل دوم بازی پدرخوانده – گروه دوم، رقابت دوم را در این صفحه خواهید دید.

پدرخوانده، به روایت سعید ابوطالب بزودی از قاب فیلم نت پخش میشود.
سعید ابوطالب که پیش از این تهیه‌کنندگی و کارگردانی «شب‌های مافیا» و رالی ایرانی بر عهده داشته، در جدیدترین کار هنری خود برای نمایش خانگی، از ساخت رئالیتی‌شوی جدیدی با عنوان پدرخوانده خبر داد

شو مسابقه ای پدرخوانده در ژانر معمایی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب و برگرفته از بازی مافیاست و گردانندگی این رئالیتی شو را کامبیز دیرباز بر عهده دارد. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند: ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند. ( کارت های بازی پدرخوانده )

روایت و سناریو سریال پدرخوانده

در پدرخوانده ۲ بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند.

مافیا یک بازی شناخته شده نقش مخفی ‌ست که بر اساس استدلال و استنتاج پیش می ‌رود. در پدرخوانده بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه ‌ای ‌تر و با کارت ‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌ کنند. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند. فصل اول این سریال با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و توانست جایگاه ویژه ای را در بین علاقمندان به این سبک بازی های مافیایی و معمایی به دست آورد. پدر خوانده سناریوی پیچیده‌ای دارد و فقط یک ماه بازیگران مشغول یادگیری و تمرین آن بودند. از اولین فصل برنامه در دو سال پیش تا به حال ما رفته رفته اشکالاتمان را برطرف کرده‌ایم. خود من شخصا همه پیام‌ها و نظرات مخاطبان را می‌خوانم.

نظرات