آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

0

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا در تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان تعطیل است؟ و وضعیت تعطیلی ادارات و بازار در روز چهارشنبه ۸ شهرور ۱۴۰۲ را میخوانید.

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

اخبار تعطیلی چهارشنبه ۸ شهریور ماه ۱۴۰۲

با توجه به آلودگی هوای شدید در بیشتر شهرهای ایران احتمال تعطیلی روز چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ وجود دارد.

اعلام تعطیلی ادارات و موسسات آموزشی و شرکت ها برای تاریخ فردا چهارشنبه ۸ شهریور تا ساعات آینده به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

در چند روز گذشته ایجاد آلودگی هوا باعث ممنوعیت خروج افراد آسیب‌پذیر دارای بیماری زمینه‌ای قلبی و عروقی و ریوی از منزل، استفاده از ماسک استاندارد، عدم حضور در فضاهای باز در شرایط گردوخاک و رعایت اصول ایمنی شده است.

استان مرکزی چهارشنبه ۸ شهریور تعطیل می شود؟

کیفیت هوای شهر اراک استان مرکزی در وضعیت خطرناک قرار دارد.

محرابیان، رئیس مرکز پایش کیفیت هوای استان مرکزی: بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای استان، متوسط شاخص کیفیت هوای اراک در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ صبح امروز عدد ۱۶۲ و شاخص کیفیت هوا ناسالم برای همه گروه‌ها بوده است.
🔹شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا ساعت ۱۱ صبح امروز در اراک با عدد ۱۲۶ ناسالم و شازند هم با ثبت رقم ۱۱۳ ناسالم برای گروه‌های حساس بود.
🔹تعداد روز‌های ناسالم اراک از ابتدای سال تا کنون ۵۷ روز بوده است.

وضعیت تعطیلی تهران فردا چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲

مدیریت بحران استان تهران درباره افزایش ذرات آلاینده هوا در استان هشدار داد و از شهروندان خواست تا پایان هفته از حضور در ارتفاعات خودداری کنند.

هواشناسی فردا

بارش باران در برخی مناطق کشور

با عبور موج بارشی از نوار شمالی کشور در برخی مناطق استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، استان‌های ساحلی دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و به‌تدریج در خراسان شمالی رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید و در مناطق مستعد گردوخاک روی می‌دهد.

در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان و جنوب کرمان افزایش ابر در برخی ساعات رگبار،‌رعدوبرق و و گردوخاک پیش‌بینی شده است.

افزایش ذرات آلاینده هوا در تهران؛ مدیریت بحران استان تهران درباره افزایش ذرات آلاینده هوا در استان هشدار داد و از شهروندان خواست تا پایان هفته از حضور در ارتفاعات خودداری کنند.

نظرات