دانلود برنامه تی ان تی قسمت ۱۹ نوزدهم «قسمت ۱۹ (tnt)» نیم‌بهاء

0

قسمت ۱۹ برنامه تی ان تی به کارگردانی حامد آهنگی در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء با حضور بازیگران تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر رئالیتی شو و و کمدی است و سریال تی ان تی (tnt) قسمت ۱۹ نوزدهم یکی از پر بیننده ترین شو های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود برنامه تی ان تی قسمت 19 نوزدهم «قسمت ۱۹ (tnt)» نیم‌بهاء

قسمت ۱۹ برنامه تی ان تی (tnt) با اجرای حامد آهنگی منتشر شد که می تونید با لینک مستقیم و حجم رایگان در این صفحه دانلود و تماشا کنید:

دانلود قسمت ۱۹ برنامه تی ان تی

داستان قسمت نوزدهم

در قسمت نوزدهم برنامه تی ان تی (tnt) با اجرای حامد آهنگی دو بازیگر حضور دارند

برنامه تی ان تی قسمت ۱۹
ژانر : خانوادگی
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲
کارگردان و مجری: حامد آهنگی
تهیه کننده : محمدرضا رضاییان

برنامه TNT با اجرای حامد اهنگی مسابقه بزرگ و پرچالشی را برای بینندگان به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان مسابقه تی ان تی ، از میان افراد عادی هستند و شرکت کنندگان اصلی که در این چالش و رقابت طنز حاضر شده اند ، از میان ستارگان و چهره های مشهور هستند .

حامد آهنگی پس از تجربه موفق در شب آهنگی، حالا با برنامه تی ان تی در شبکه های اجتماعی غوغا کرده و مخاطبان را با اجرای شاد خود غافلگیر کرده است.
تی ان تی یک شو جذاب سریالی است که فقط از ابتدا تا انتها می خندید و قصد دارد تا مخاطبان خود را از دغدغه های روزمره دور کرده و ساعاتی خوش را برای آنها رقم بزند . همان طور که از نام این برنامه مشخص است ، تی ان تی ، یعنی بمبی برای خنده . این مواد منفجره زندگی شما را متحول خواهد نمود

نظرات