آخرین وضعیت تعطیلی ادارات دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

5

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا در تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان تعطیل است؟ و وضعیت تعطیلی ادارات و بازار در روز دوشنبه ۶ شهرور ۱۴۰۲ را میخوانید.

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

اخبار تعطیلی دوشنبه ۶ شهریور ماه ۱۴۰۲

با توجه به ورود گردوخاک و زیرگردها به کشور و آلودگی هوای شدید در بیشتر شهرهای ایران احتمال تعطیلی روز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ وجود دارد.

اعلام تعطیلی ادارات و شرکت ها و مدارس برای تاریخ فردا دوشنبه ۶ شهریور تا ساعات آینده به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

ماندگاری خیزش گردوخاک تا فردا در تهران و اصفهان و کلانشهرها باعص ایجاد آلودگی هوا باعث ممنوعیت خروج افراد آسیب‌پذیر دارای بیماری زمینه‌ای قلبی و عروقی و ریوی از منزل، استفاده از ماسک استاندارد، عدم حضور در فضاهای باز در شرایط گردوخاک و رعایت اصول ایمنی شده است.

آلودگی هوای تهران به عدد ٣۵۵ رسید.

اصفهان فردا دوشنبه ۶ شهریور تعطیل می شود؟

کیفیت هوای شهر اصفهان در وضعیت خطرناک قرار دارد.

منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از ماندگاری خیزش گردوخاک تا فردا در استان از ممنوعیت خروج افراد آسیب‌پذیر دارای بیماری زمینه‌ای قلبی و عروقی و ریوی از منزل، استفاده از ماسک استاندارد، عدم حضور در فضاهای باز در شرایط گردوخاک و رعایت اصول ایمنی خبر داد.

بر همین اساس اعلام تعطیلی ادارات و مدارس استان اصفهان برای تاریخ فردا دوشنبه ۶ شهریور تا ساعات آینده به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

🔹براساس اطلاعات دریافتی از ۱۱ ایستگاه سنجش آلودگی هوا متعلق به شهرداری اصفهان در حال حاضر شاخص کل آلودگی هوا برابر ۳۹۶ و  در وضعیت خطرناک قرار دارد.
🔹همچنین کیفیت هوا براساس میانگین ۲۴ ساعته ، در شرایط ناسالم به ثبت رسیده است.
🔹آلاینده غالب هوای اصفهان ذرات معلق ۲/۵ میکرون است.

وضعیت تعطیلی تهران فردا دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲

طبق داده‌های شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت در وضعیت بسیار ناسالم و روی عدد ۲۲۳ است.
در حالی که از ساعات پایانی شب گذشته آلودگی هوای تهران گزارش شده بود، هم اکنون و در بامداد پنج شهریور، شاخص آلودگی هوای تهران به عدد خطرناک ٣۵۵ رسیده است.

با این تفاسیر اگر اخباری مبنی بر بهبود هوای تهران طی فردا اعلام نشود، باید منتظر ماند تا اینکه آیا کمیته اضطرار جلسه برگزار می‌کند یا خیر؟

هواشناسی فردا

طبق مصوبه هیئت وزیران در صورتی‌ که میانگین شاخص کیفیت هوای تهران به بالاتر از ۲۰۰ برسد و کمیته اضطرار تعطیلی ادارات استان تهران را تصویب کند؛ پس از تایید رئیس جمهور یا معاون اول رئیس جمهور ادارات استان تهران تعطیل خواهد شد.

5 دیدگاه در “آخرین وضعیت تعطیلی ادارات دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

 1. فرهاد گفت:

  آلودگی هوا چرته مشکل برق دارند

 2. امید گفت:

  من جنوبی هستم اونجا نوشته پول کلان در جیب شمالی ها ..آقا اشکال نداره پول لااقل تو جیب خود هموطنانمان می‌ره نه پول ببری در کشور دیگه خرج کنی ..بابا به خودمون هم ما رحم نمی‌کنیم

 3. مینو گفت:

  شمالي ها خوب لذت میبرند از خالی کردن جیب تهرانی ها و مسافران……….انصاف هم که از مد افتاده

 4. حاج حسین گفت:
  4
  1

  سلامتی مردم واجبه

 5. M.k گفت:
  14
  8

  تعطیلی یعنی بازهم پول کلان در جیب بعصی از بی معرفت های شمالی ازجیب مهمانان ومسافران

نظرات