زمان پخش و تکرار سریال مهر و ماه از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال مهر و ماه از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال مهر و ماه برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال مهر و ماه

این سریال به نویسندگی و کارگردانی فیاض موسوی و تهیه کنندگی اصغر زائری محصول سال ۱۳۸۲ در زانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این سریال برای بار اول در سال ۱۳۸۳ از شبکه یک سیما پخش شد و مورد توجه همگان قرار گرفت و باعث شهرت برخی هنرمندان این سریال شد. اکنون قرار است این سریال از ۴ شهریور ۱۴۰۲ رو آنتن شبکه آی فیلم پخش شود.

از جمله هنرمندان آن می توان به بهزاد خداویسی، علی نصیریان، لیلا اوتادی، مریم بوبانی، هرمز هدایت، رامین راستاد، مهران احمدی، فریبا متخصص، غزل صارمی، رضا توکلی و… اشاره کرد.

سیمین، همسر جلال مهدوی، ۲۵ سال پیش به همراه برادرش، شکور، برای دیدن دخترش به خارج می‌ رود و اصرار می‌ کند که مهدوی نیز اموالش را بفروشد و نزد آنها برود. اما او قبول نمی‌ کند و پس از چند ماه تنهایی با زنی به‌ نام صفورا ازدواج می‌ کند.سیمین به همراه شکور به ایران باز می‌ گردد و آن زن را که حامله بوده از خانه بیرون می‌ کند و تهمت خیانت به او می‌ زند تا مهدوی دیگر دنبالش نگردد. اما سالها بعد سیمین به هنگام مرگ به کرده خود اعتراف کرده و از مهدوی می‌ خواهد آن زن و بچه‌اش را پیدا کند اما ….

سریال مهر و ماه از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و زمان پخش سریال مهر و ماه از شبکه آی فیلم

این سریال ۱۲ قسمتی از شنبه هرشب از ۴ شهریور ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۱۸ و تکرار آن روز بعد ساعت۲ بامداد و ۱۰ ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات