۵ کاربرد کاشت نخ در زمینه های مختلف + هزینه و ماندگاری

0

کاشت نخ یا امبدینگ یک روش درمانی و زیبایی است که در آن نخ‌های قابل جذب و تحلیل پذیر از جنس پلی دیوکسانون (PDO) یا کات گات (Catgut) را با استفاده از سوزن‌های خاص در نقاط مشخص بدن وارد می کنند. این نخ‌ها با تحریک نقاط طب سوزنی و تولید کلاژن، اثرات مثبتی بر روی سلامت، لاغری، جوانسازی و لیفت بدن دارند. در این مقاله به بررسی ۵ کاربرد کاشت نخ در زمینه های مختلف و همچنین قیمت و ماندگاری آن خواهیم پرداخت.

 کاشت نخ

کاشت نخ چیست؟

کاشت نخ یک روش نسبتاً جدید و پرطرفدار است که در ایران نیز رو به گسترش است. برای انجام این روش، لازم است به یک پزشک مجرب و متخصص طب سوزنی مراجعه کنید. یکی از مراکز معتبر و تخصصی در این زمینه مرکز طب سوزنی سوزنیران است که با مدیریت دکتر سید جعفر محقق این امکان را در اختیار شما زیباجویان قرار می‌دهد که از سال‌ها تجربه ایشان در زمینه کاشت نخ و امبدینگ بهره‌مند شوید و بهترین نتیجه را به دست آورید.

هزینه و ماندگاری کاشت نخ

باید اشاره کنیم که هزینه کاشت نخ بستگی به تعداد و نوع نخ‌های استفاده شده، محل کاشت، تجربه پزشک و شهر محل اقامت شما دارد. همچنین ماندگاری کاشت نخ نیز به عوامل مختلفی هم‌چون جنس و قطر نخ، عمق کارگذاری، سن و شرایط فرد، سبک زندگی و تغذیه، تاثیر داروها و عوامل ژنتیکی بستگی دارد. اما باید در نظر داشته باشید که به طور کلی ماندگاری تاثیرات کاشت نخ برای هر فرد با توجه به شرایط بدنی وی متفاوت خواهد بود.

کاربردهای کاشتن نخ

در ادامه مطالب به ۵ کاربرد کاشت نخ در زمینه‌های مختلف و ماندگاری آنها اشاره کردیم.

امبدینگ شکم و پهلو

امبدینگ شکم و پهلو یک روش لاغری موضعی است که با کاشت نخ در نقاط خاص شکم و پهلو، باعث تحریک سوزاندن چربی‌های اضافه، جلوگیری از پرخوری و افزایش سیری در فرد می‌شود. این روش برای کسانی که می‌خواهند وزن خود را کنترل کنند و شکم و پهلوی خوش فرم داشته باشند، مناسب است. امبدینگ شکم و پهلو باعث بهبود عملکرد معده، روده، کبد و طحال نیز می‌شود. همچنین باید اشاره کنیم که به طور معمول اثرات این روش پس از ۲ هفته قابل مشاهده است.

کاشت نخ

لیفت باسن با نخ

لیفت باسن با نخ یک روش زیبایی و فرم دادن به باسن است که با کاشت نخ در نقاط مشخص این ناحیه، باعث تحریک شدن پوست، حذف سلولیت ها، لیفت و حجم دادن به باسن می‌شود. این روش برای کسانی که می‌خواهند بدون جراحی و لیپوساکشن، باسن خود را جذاب‌تر و زیباتر کنند، مناسب است. لیفت باسن با نخ باعث بهبود گردش خون، جلوگیری از شل شدن پوست و بهبود عملکرد سیستم لنفاتیک نیز می‌شود و تاثیرات این روش معمولا بعد از یک ماه قابل مشاهده خواهد بود.

لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با نخ یک روش زیبایی و فرم دادن به سینه است که با کاشت نخ در نقاط مشخص این ناحیه، باعث تحریک شدن پوست، حذف شل شدگی و همچنین لیفت و حجم دادن به سینه می‌شود. این روش برای کسانی که می خواهند بدون جراحی و ایمپلنت، سینه خود را جذاب‌تر و زیباتر کنند، مناسب است. لیفت سینه با نخ باعث بهبود گردش خون، سفت‌تر شدن عضلات سینه، جلوگیری از آسیب رسیدن به بافت‌های حساس و بهبود عملکرد سیستم لنفاتیک نیز می‌شود و اثرات آن‌را می‌توان پس از یک ماه مشاهده کرد.

چاقی صورت با نخ

چاقی صورت با نخ یک روش زیبایی و جوانسازی صورت است که با کاشت نخ در نقاط مشخص صورت، باعث افزایش حجم و پر شدن قسمت‌های توخالی صورت هم‌چون گونه‌ها، چانه، لب‌ها و خط خنده می‌شود. این روش برای کسانی که می خواهند بدون تزریق ژل و فیلر، صورت خود را پر و زیباتر کنند، مناسب است. چاقی صورت با نخ باعث افزایش تولید کلاژن، جلوگیری از شل شدن پوست و بهبود عملکرد عضلات صورت نیز می‌شود.

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یک روش جوانسازی و زیبایی صورت است که با کاشت نخ در نقاط مشخص صورت، باعث تحریک شدن پوست، از بین رفتن چروک‌ها، لیفت گونه‌ها، بینی، چانه و گردن می‌شود. امبدینگ صورت برای کسانی که می‌خواهند بدون جراحی و بخیه زدن، صورت خود را جوان‌تر و زیباتر کنند، مناسب است. لیفت صورت با نخ باعث افزایش تولید کلاژن، جلوگیری از شل شدن پوست و بهبود عملکرد عضلات صورت نیز می‌شود و اثرات آن معمولا پس از ۲ ماه قابل مشاهده است.

کاشت نخ

کلام آخر …

در نتیجه باید بگوییم که کاشت نخ یک روش درمانی و زیبایی است که با استفاده از نخ‌های قابل جذب و تحلیل پذیر در نقاط مشخصی از بدن، اثرات مثبت بر روی سلامت، لاغری، جوانسازی و لیفت نواحی تحت درمان دارد. این روش با توجه به کاربردهای متنوع و موثری که در زمینه‌های مختلف دارد، به یکی از روش‌های محبوب و جدید در حوزه‌های زیبایی و پزشکی تبدیل شده است. همچنین شایان ذکر است که این تکنیک باعث ایجاد تغییراتی در پوست می‌شود که با انجام آن می‌توان نتایج طبیعی را در نواحی تحت درمان مشاهده کنید.

در عین حال به شما زیبارویان پیشنهاد می‌کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت irsoozan.ir مراجعه کنید و از طریق شماره تماس درج شده برای دریافت مشاوره اقدام کنید./۵۲۱۰۹۸

نظرات