ناصر برجسته برادر مرتضی برجسته خواننده کیست علت فوت و درگذشت +‌بیوگرافی

0

ناصر برجسته برادر مرتضی برجسته خواننده قدیمی در روز پنجشنبه ۱۹ مردادماه به علت ایست قلبی درگذشت.در ادامه بیوگرافی عکس و اسم ناصر برجسته برادر مرتضی برجسته خواننده قدیمی  وعلت فوت وی را ببینید

ناصر برجسته برادر مرتضی برجسته خواننده کیست علت فوت و درگذشت +‌بیوگرافی

بیوگرافی و عکس ناصر برجسته برادر مرتضی برجسته کیست؟ علت درگذشت

چهارمین برادر مرتضی برجسته خواننده قدیمی ایرانی در روز پنجشنبه ۱۹مردادماه به علت ایست قلبی درگذشت او با ناتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت: چهارمین برادرم هم رفت. در مدت دو سال چهار برادر و یک خواهر را از دست دادم. وی با عکس اعلامیه برادرش مراسم ترحیم و خاکسپاری او را رسانه ای کرد.

خواننده معروف ایرانی هنرمند محبوب موسیقی ایرانی برادرش را بر اثر ایست قلبی از دست داد.
نام برادرش ناصر برجسته است و در ایران زندگی می کرد.

بیوگرافی و عکس ناصر برجسته برادر مرتضی برجسته

علت فوت و درگذشت ناصر برجسته چهارمین برادر مرتضی خواننده

مرتضی برجسته، سال گذشته یک خواهر و ۳ برادرش را از دست داد و حالا نیز چهارمین برادر مرتضی خواننده روز سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ بر اثر ایست قلبی درگذشت. از برادرش این بازیگر اطلاعات زیادی در دست نیست و جایی و در مراسمی با هم دیده نشدند و مشخص نیست که او نیز در حوزه هنری فعالیت داشته و یا شغل دیگری دارد.

جزئیات فوت و درگذشت وی متقاقبا اعلا میشود ….

ناصر برجسته برادر مرتضی برجسته خواننده کیست علت فوت و درگذشت +‌بیوگرافی

بیوگرافی

مرتضی برجسته ، در سال ۱۳۳۰ خورشیدی در شهر تهران به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی و متوسطه خویش را در زادگاهش به انجام رساند و سپس تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته معماری ادامه داد و به پایان رسانید.

مرتضی برجسته که از دوران نوجوانی به طراحی علاقه‌مند بود، از سنین جوانی به فعالیت در زمینه طراحی و گرافیک مشغول شد و تا زمانی که در ایران بود (بخصوص در سالهای قبل از انقلاب اسلامی) در چند شرکت تبلیغاتی به انجام کارهای طراحی و تبلیغاتی پرداخت.

مرتضی کار خوانندگی را نخست از کاخ سازمان جوانان شروع کرد و بعد به صورت حرفه‌ای، از زمانی که در ارتش بود، به فعالیت خویش ادامه داد.

مرتضی برجسته اولین بار به سال ۱۳۴۸ خورشیدی، در تلویزیون، و در برنامه معروف میخک نقره‌ای که با همّت و ابتکار فریدون فرخزاد از تلویزیون ملی ایران پخش می‌شد، در فستیوال آوازی که برگزار شده بود مقام اول را به دست آورد و از آنجا بود که کار خوانندگی را به صورت حرفه‌ای آغاز نمود.

مرتضی برجسته در سال ۱۳۶۰ از ایران خارج شد و به آمریکا رفت و با این که قصد ماندن در این کشور را نداشت امّا شرایطی پیش آمد که وی را در آمریکا ماندگار کرد.

نظرات