arongroups

علت دقیق خداحافظی رضا جاودانی مجری ورزشی از تلویزیون +‌ماجرای کامل

0

علت دقیق خداحافظی رضا جاودانی مجری ورزشی از تلویزیون +‌ماجرای کامل

خداحافظی رضا جاودانی مجری و گزارشگر ورزشی از تلویزیون که حواشی زیادی داشته و واکنش های گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است رضا جاودانی مجری سابق برنامه گزارش ورزشی گفته: در حال حاضر دیگر با صداوسیما همکاری نمی‌کنم. اکثر دلایلم برای عدم همکاری با صداوسیما شخصی است اما در شرایط فعلی یک انسان نمی‌تواند نسبت به وضعیت زندگی هم‌وطنانش نیز بی‌تفاوت باشد. اوضاع اقتصادی مردم اصلا خوب نیست و در این شرایط دیگر رمغی برای تماشای برنامه‌های ما ندارند. جزئیات خبر را مجله حرف تازه میخوانید

فیلم خداحافظی رضا جاودانی مجری ورزشی از تلویزیون

انتشار ویدئویی از قطع همکاری و خدا حافظی رضا جاودانی از تلویزیون از شبکه ۳ روز گذشته خبرساز شده و بازتاب گسترده و فراوانی در شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر و اینستاگرام داشته است. او در مصاحبه ای اعلام کرده که به دلایل شخصی از صدا و سیما کناره گیری کرده و قطع همکاری می کنم. او گفته: اکثر دلایلم برای عدم همکاری با صداوسیما شخصی است اما در شرایط فعلی یک انسان نمی‌تواند نسبت به وضعیت زندگی هم‌وطنانش نیز بی‌تفاوت باشد. اوضاع اقتصادی مردم اصلا خوب نیست و در این شرایط دیگر رمغی برای تماشای برنامه‌های ما ندارند.

مدیران تلویزیون و شبکه سه لطف داشتند و علاقه‌مند بودند که من به تلویزیون بازگردم اما من فعلا ترجیح می‌دهم این همکاری ادامه پیدا نکند.

در مصاحبه زیر علت خداحافظی رضا جاودانی گزارشگر فوتبال ورزشی از تلویزیون را ببییند:

ماجرای قطع همکاری با صدا  وسیما

رضا جاودانی درباره خبر خداحافظی‌اش از تلویزیون عنوان کرد: از تلویزیون خداحافظی نکرده‌ام، اما در حال حاضر با صداوسیما همکاری نمی‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صداوسیما او را از تلویزیون کنار گذاشته یا این موضوع یک تصمیم شخصی است، گفت: بهتر است در این مورد صحبت نکنم، اما دیگر با تلویزیون همکاری ندارم.

مجری سابق برنامه گزارش ورزشی بیان کرد: حدود یک ماه است که در برنامه گزارش ورزشی فعالیتی نداشته‌ام و این عدم همکاری با تلویزیون تقریبا یک ماه است که آغاز شده است.

آقای جاودانی در خصوص احتمال همکاری‌اش در سایر پلتفرم‌های اینترنتی و مجازی تصریح کرد: نمی‌دانم، هنوز هیچ چیزی معلوم نیست و در حال حاضر هیچ برنامه‌ای ندارم.

اما به نظر می‌رسد در ادامه تغییرات صداوسیما رضا جاودانی، مجری برنامه گزارش ورزشی نیز از تلویزیون کنارگذاشته شده است.

گفتنی است، در یک ماه اخیر برنامه گزارش ورزشی بدون حضور رضا جاودانی از شبکه سه پخش شده و به نظر می‌رسد در ادامه تغییرات صداوسیما، همکاری این مجری هم با تلویزیون به پایان رسیده است.

لازه به ذکر است جاودانی در کنار مجریان و گزارشگرانی، چون عادل فردوسی‌پور، جواد خیابانی و پیمان یوسفی یکی از قدیمی‌ترین مجزیان ورزشی تلویزیون بود که از سال ۱۳۷۶ با برنامه جنگ ورزش صداوسیما همکاری داشت و در برنامه‌های پربیننده‌ای، چون گزارش ورزشی، دایره طلایی، یک جهان یک جام، بیست چارده، آنسوی نیمکت، آسیا ۲۰۱۵، جام پانزدهم و مردان آهنین مجری بود.

برنامه مردان آهنین با اجرای جاودانی یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون در ایام نوروز بود که علاقه‌مندان زیادی داشت و هنوز هم درباره آن صحبت می‌شود.

وی یکی از مجریان و گزارشگران ورزشی فوتبال در شبکه ۳ در صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران است که در شبکه های مختلف به اجرای برنامه های فوتبالی پرداخته و سابقه زیادی در گویندگی خبر دارد. او گاهی به عنوان مجری نیز در برنامه های ورزشی حضور داشته است.

نظرات