arongroups

دانلود برنامه تی ان تی قسمت ۱۸ هجدهم «قسمت ۱۸ (tnt)» نیم‌بهاء

0

قسمت ۱۸ برنامه تی ان تی به کارگردانی حامد آهنگی در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء با حضور آشا محرابی و سوسن پرور تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر رئالیتی شو و و کمدی است و سریال تی ان تی (tnt) قسمت ۱۸ هجدهم یکی از پر بیننده ترین شو های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود برنامه تی ان تی قسمت 18 هجدهم «قسمت ۱۸ (tnt)» نیم‌بهاء

قسمت ۱۸ برنامه تی ان تی (tnt) با اجرای حامد آهنگی منتشر شد که می تونید با لینک مستقیم و حجم رایگان در این صفحه دانلود و تماشا کنید:

دانلود قسمت ۱۸ برنامه تی ان تی با حضور آشا محرابی و سوسن پرور

داستان قسمت هجدم

در قسمت هجدهم برنامه تی ان تی (tnt) با اجرای حامد آهنگی سوسن پرور و آشا محرابی حضور داشتند.

برنامه تی ان تی قسمت هجدهم با لینک مستقیم و قانونی دانلود کنید و با کیفیت اصلی و عالی تماشا کنید. این برنامه در ژانر خنده و سرگرمی برای نمامی گروه سنی مخاطب کودک و بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

برنامه تی ان تی قسمت ۱۸
ژانر : خانوادگی
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲
کارگردان و مجری: حامد آهنگی
تهیه کننده : محمدرضا رضاییان

برنامه TNT با اجرای حامد اهنگی مسابقه بزرگ و پرچالشی را برای بینندگان به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان مسابقه تی ان تی ، از میان افراد عادی هستند و شرکت کنندگان اصلی که در این چالش و رقابت طنز حاضر شده اند ، از میان ستارگان و چهره های مشهور هستند .

حامد آهنگی پس از تجربه موفق در شب آهنگی، حالا با برنامه تی ان تی در شبکه های اجتماعی غوغا کرده و مخاطبان را با اجرای شاد خود غافلگیر کرده است.
تی ان تی قسمت ۱۸ یک شو جذاب سریالی است که فقط از ابتدا تا انتها می خندید و قصد دارد تا مخاطبان خود را از دغدغه های روزمره دور کرده و ساعاتی خوش را برای آنها رقم بزند . همان طور که از نام این برنامه مشخص است ، تی ان تی ، یعنی بمبی برای خنده . این مواد منفجره زندگی شما را متحول خواهد نمود

نظرات