بیوگرافی و سوابق برونا بیانکاردی نامزد نیمار +‌عکس جدید و ماجرای آشنایی

0

بیوگرافی و سوابق برونا بیانکاردی نامزد نیمار +‌عکس جدید و ماجرای آشنایی

برونا بیانکاردی نامزد نیمار کیست؟

برونا بیانکاردی یک مدل سرشناس برزیلی و نامزد نیمار است که در صنعت مدلینگ فعالیت دارد. او متولد سال ۱۹۹۴ در برزیل بوده و سال هاست با برندهای مطرحی همکاری داشته است. برونا پس از فارغ‌التحصیلی در رشته بازاریابی از دانشگاه آنمبی مورامبی، مدیر بازاریابی شد.

بیوگرافی برونا بیانکاردی همسر نیمار جونیور +‌عکس جدید و ماجرای آشنایی و زندگی در عربستان و پیج اینستاگرامش را در ادامه از مجله حرف تازه می خوانید:

بیوگرافی برونا بیانکاردی نامزد نیمار کیست +‌عکس جدید و ماجرای آشنایی

بیوگرافی برونا بیانکاردی

برونا بیانکاردی نامزد نیمار متولد سال ۱۹۹۴ در برزیل می باشد که از سال ۲۰۲۱ با هم روابط عاشقانه دارند. برونا بیانکاردی یک مدل سرشناس برزیلی است که در صنعت مدلینگ فعالیت دارد و از سال ۲۰۲۱ با نیمار جونیور وارد رابطه عاشقانه شده است. او سال هاست با برندهای مطرحی مانند Balmain، Louis Vuitton، Chopard و Off-White همکاری داشته است.

بیوگرافی برونا بیانکاردی

برونا همسر نیمار در حال حاضر در عربستان حضور دارد و قصد دارد در کنار همسرش زندگی کند. نیمار بعد از پیوستن به الهلال عربستان به همراه دوست دخترش برونا در عریستان زندگی خواهد کرد.

تحصیلات

برونا بیانکاردی پس از فارغ‌التحصیلی در رشته بازاریابی از دانشگاه آنمبی مورامبی، مدیر بازاریابی شد.

ماجرای آشنایی

نیمار‌جونیور فوق ستاره پاری‌سن‌ژرمن و نامزدش برونا بیانکاردی در سال ۲۰۲۱ با هم آشنا شدند، اما رابطه عاشقانه خود را خصوصی نگه داشتند تا اینکه در سال ۲۰۲۲ در اینستاگرام رسما اعلام کردند که با هم نامزد هستند.

سن همسر بیژن مرتضوی با ناگفته ها / ستاره سعیدی کیست؟ +‌بیوگرافی

عکس برونا بیانکاردی نامزد نیمار بازیکن الهلال عربستان

سوابق

وی پس از فارغ‌التحصیلی در رشته بازاریابی از دانشگاه آنمبی مورامبی، مدیر بازاریابی شد. او سپس تبدیل به اینفلوئنسر اینستاگرامی شد و با برندهای مختلف قرارداد امضا کرد و به عنوان مدل به کار مشغول شد و ثروتی ۱٫۵ میلیون پوندی به دست آورد.

دوست دختر نیمار کیست +‌عکس جدید و ماجرای آشنایی

گاهی نیمار و نامزدش در عمارت مجلل ۲٫۵ میلیون پوندی در برزیل زندگی می کنند. این خانه باورنکردنی دارای هفت اتاق خواب، زمین اسکواش، استخر، گاراژ با ظرفیت ۲۰ اتومبیل و حتی آسانسور پانوراما بین طبقات است. وب‌سایت خبری مشهور برزیلی Em Off فاش کرد که این فوتبالیست کلیدهای قصر شیشه‌ای خود را که در منطقه‌ای به نام آلفاویل در نزدیکی سائوپائولو واقع است، دو روز قبل از کریسمس سال ۲۰۲۱ تحویل گرفت.

خبر بارداری برونا

برونا و نیمار صاحب یک فرزند دختر شدند. نیمار از دوست دختر سابقش یک پسر دارد. او تا به حال به طور رسمی ازدواج نکرده و روابط عاشقانه متعددی داشته است.

این زوج مدام بین سرزمین مادری و شهر عشق، پاریس، در رفت و آمد هستند. نیمار در پایتخت فرانسه در خانه سابق «ژرار دوپاردیو» هنرپیشه هالیوود زندگی می‌کند.

بیوگرافی و سوابق برونا بیانکاردی نامزد نیمار +‌عکس جدید و ماجرای آشنایی

اینستاگرام برونا بیانکاردی نامزد نیمار

نامزد نیمار با بیش از ۶٫۷ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام، پست هایی در مورد زندگی خصوصی، همکاری ها و ماجراجویی های سفر خود به اشتراک می گذارد.

بیوگرافی برونا بیانکاردی همسر نیمار +‌عکس جدید و ماجرای آشنایی

تفریحات و سرگرمی ها

برونا اهل تفریح و خوشگذرانی است و عاشق زندگی لوکس و تجملی می باشد. خرید های آنچنانی ، سفر به مالدیو، زندگی معمول پاریس و خرید از بوتیک‌های شیک و گشت و گذار در شهر و پاساژها و جنگل گردی از دیگر تفریحات نامزد نیمار است.

نظرات