آدرس سایت خرید بلیت مسابقات والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ و قیمت بلیط

0

خرید بلیت مسابقات والیبال قهرمانی آسیا ارومیه ۲۰۲۳ و قیمت بلیط

بلیط والیبال قهرمانی آسیا ۱۴۰۲

خرید بلیت الکترونیکی مسابقات والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ در ارومیه با اعلام فدراسیون والیبال ایران آغاز شد و بلیط فروشی بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا به میزبانی ارومیه در سامانه vticket.ir آغاز شد/. علاقه مندان به تماشای مسابقات جذاب و مهیج والیبال قهرمانی مردان آسیا می توانند از سایت مربوطه بلیت خود را تهیه کنند.

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت مسابقات والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ و قیمت بلیط

بلیط فروشی مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در ارومیه ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲

سامانه بلیت فروشی مسابقات والیبال قهرمانی آسیا به میزبانی ارومیه از صبح روز سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ به روی علاقمندان حضور به ورزشگاه باز می شود.

بلیت فروشی این دیدار آغاز شد و هواداران تیم ملی والیبال کشورمان می‌توانند با مراجعه به سامانه vticket.ir اقدام به تهیه بلیت در جایگاه مورد نظرشان بپردازند.

سایت ویژه بلیت فروشی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به نشانی https://vticket.ir در اختیار متقاضیان بوده و افراد علاقه مند می توانند با مراجعه به سایت، بلیت خود را خریداری کنند.

برنامه فروش

برنامه بلیت فروشی، بلیت مسابقات روز نخست قهرمانی والیبال مردان آسیا در دسترس بوده و بلیت روزهای دوم و سوم هم به ترتیب از ساعت ۱۸ امروز، سه شنبه و هشت صبح فردا، چهارشنبه در دسترس خواهد بود.

طبق برنامه، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در روز اول مسابقات (شنبه ۲۸ مرداد) مسابقه ای نخواهد داشت و رقابت های میزبان از روز دوم آغاز می شود.

در روز نخست، تیم های ژاپن با تایلند و اندونزی با چین در ساعت ۱۳:۱۵ در ۲ ورزشگاه ۶ هزار نفری و سه هزار نفری، قطر با هند و هنگ کنگ با عراق در ساعت ۱۶:۱۵ به ترتیب در ۲ ورزشگاه ۶ هزار نفری و سه هزار نفری و تیم های بنگلادش با کره جنوبی و چین تایپه با مغولستان از ساعت ۱۹:۱۵ در سالن های ۶ هزار نفری و سه هزار نفری به مصاف هم خواهند رفت.

مسابقات والییال قهرمانی مردان آسیا از ۲۸ مرداد تا چهار شهریور به میزبانی شهر ارومیه با حضور ۱۸ تیم برگزار می شود.

قیمت جدید بلیت

بر اساس قیمت‌های جدید، بلیت فروشی والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ ارومیه قیمت بلیط ها : ۱۲۰ هزار تومن و ۹۰ هزار تومن.

راهنمای خرید بلیط فوتبال

در فرآیند فروش بلیط این دوره از مسابقات به هیچ وجه بلیط کاغذی صادر نخواهد شد و ورود تنها برای کسانی که از این سامانه بصورت آنلاین ثبت نام نموده اند، از طریق ارائه کارت ملی و یا مدرک شناسایی معتبر دارای کدملی امکان پذیر خواهد بود.

محل مسابقات

این رقابت‌ها از روز ۲۸ مرداد در دو سالن ۶هزار نفری غدیر و ۳هزار نفری آهندوست ارومیه برگزار می‌شود.

خرید بلیط والیبال قهرمانی آسیا ۱۴۰۲

با سلام و احترام، به اطلاع دوستان و علاقه‌مندان به والیبال می‌رسانیم که برای حضور در مسابقات والیبال امکان خرید بلیط از طریق سامانه اینترنتی ایجاد شده است. این امکانات جدید به منظور تسهیل در حضور شما در این رویدادها و ایجاد راحتی بیشتر برای شما عزیزان فراهم شده است. جزئیات این سیستم به شرح زیر است:

ورزشگاه سه هزارنفری ۹۰ هزارتومان
ورزشگاه شش هزارنفری ۱۲۰هزارتومان

امکان خرید یک بلیط برای سه بازی:

با خرید یک بلیط، شما قادر به حضور در سه مسابقه مختلف در همان سالن و همان روز خواهید بود. این امکان به شما این اجازه را می‌دهد تا به راحتی به تمامی مسابقات این رویداد دسترسی داشته باشید و از تجربه دیدن بازی‌های مختلف لذت ببرید.

برنامه‌ریزی و اطلاع از زمان مسابقات:

شما می‌توانید با استفاده از این سامانه، به راحتی اطلاعات زمان مسابقات و جزئیات مربوط به هر بازی را مشاهده کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا به‌طور دقیق‌تر برنامه‌ریزی کنید و به موقع در محل مسابقه حاضر شوید.

بلیت مسابقات والیبال قهرمانی آسیا ارومیه ۱۴۰۲ برای بانوان

از اینجا به اطلاع می‌رسانیم که فروش بلیط برای بانوان از طریق سامانه اینترنتی در حال حاضر انجام نمی‌شود. اما در آینده نزدیک این امکان نیز فراهم خواهد شد و بانوان نیز می‌توانند به‌طور آسان بلیط‌های خود را خریداری کنند. همچنین، سهمیه بلیط بانوان با توجه به پیش‌بینی جایگاه مختص آنها محفوظ خواهد بود تا این افراد نیز بتوانند به بهترین شکل از این رویدادهای ورزشی بهره‌برداری کنند.

خرید بلیط از طریق سامانه اینترنتی:

فروش بلیط به صورت صرفاً از طریق سامانه اینترنتی انجام می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به آدرس زیر، بلیط‌های خود را به‌صورت آنلاین تهیه کنید:
https://vticket.ir

در نهایت، امکان خرید بلیط از طریق سامانه اینترنتی به منظور ایجاد راحتی و سهولت برای علاقه‌مندان به ورزش و والیبال ایجاد شده است. این امکانات جدید به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی بلیط‌های خود را انتخاب و خریداری کنید و در مسابقات به خوبی و با اطمینان حاضر شوید. منتظر دیدار شما در این رویدادهای ورزشی هیجان‌انگیز هستیم.

نظرات