مدل های جدید کیف و کوله پشتی دانشجویی پسرانه شیک ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

0

کیف دانشجویی پسرانه ۱۴۰۲ : دانشگاه نیز به عنوان یک محیط عمومی قواعد پوششی خود را دارد. کیف مناسب برای دانشگاه هم باید ظاهر خوبی داشته باشد، و هم باید از لحاظ ابعاد پاسخگوی نیازهای دانشجو باشد.

کیف دانشجویی پسرانه

مدل های جدید کیف و کوله پشتی دانشجویی پسرانه شیک ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

اگر شما یک دانشجو هستید احتمالا اکثر مواقع استایلی اسپرت دارید و گاهی هم با استایل رسمی به دانشگاه می روید. با توجه به این که چه نوع استایلی دارید، انتخاب کیف شما هم تغییر می کند. کیف های پیشنهادی مناسب برای دانشجو ها: کوله پشتی، کیف دستی و کیف پستچی می باشد.

کوله پشتی دانشجویی پسرانه

لین و مهم‌ترین نکته‌ای که برای خرید کیف دانشگاهی باید به آن توجه کرد، بندهای کیف است. هرچه بندهای کیف ضخیم‌تر و پهن‌تر باشد فشاری که بر بدن وارد می‌کند به مراتب بسیار کمتر خواهد بود. اگر می‌خواهید از کیف برای مدت زمان طولانی در طول روز استفاده کنید بهتر است بندهای آن حالت ابری و نرمی داشته باشد تا به سرشانه و ستون فقرات فشار مضاعفی وارد نکند.معمولا بندهای کیف دانشگاهی قابل تنظیم است و می‌توانید آن را بنابر قد و وزن خود اندازه کنید.

کیف دانشجویی

در واقع کیفی برای دانشجو مناسب است که بخش‌های مختلفی داشته باشد. به این ترتیب می‌توان وزن کتاب‌ها و محتویات داخل آن را در بخش‌های مختلف سرشکن کرد تا فشار زیادی به بدن وارد نشود. معمولا کیف‌های دانشگاهی دارای جیب‌هایی برای بطری آب، پاور بانک، لب‌تاپ و… هستند.

کوله پشتی دانشجویی

برخی از کیف‌ها دارای کیسه ضدآب هستند و در روزهای بارانی می‌توانید کیف را با آن کاور کنید، تا از خیس شدن کیف و محتویات داخل آن جلوگیری کنید. اما برخی از کیف‌ها هم هستند که جنس آن‌ها ضدآب است و از نفوذ آب به درون کیف جلوگیری می‌کند، این مدل در مقایسه با سایر مدل‌ها دارای قیمت بالاتری است.

جنس کیف دانشجویی

باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر به دنبال امنیت برای محتویات داخل کیف هستید بهتر است کیفی را انتخاب کنید که، زیپ قفل‌دار داشته باشد. با داشتن قفل اطمینان خاطر پیدا خواهید کرد که وسایل‌تان در جای امنی قرار دارند.

قیمت کیف دانشجویی پسرانه

کیف دستی پسرانه دانشجویی

راهنمای خرید کیف دانشجویی پسرانه

کیف اداری دانشجویی

جنس کوله پشتی دانشجویی

همراه ما باشید

نظرات