دانلود پدرخوانده ۲ قسمت ۳ سوم «قسمت ۳ فصل دوم پدر خوانده» نیم‌بهاء

0

قسمت ۳ پدرخوانده ۲ به کارگردانی سعید ابوطالب در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و مسابقه ای است و سریال رئالیتی شو پدر خوانده ۲ قسمت ۳ سوم یکی از پر بیننده ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود پدرخوانده 2 قسمت 3 سوم «قسمت ۳ فصل دوم پدر خوانده» نیم‌بهاء

قسمت ۳ رئالیتی شو پدرخوانده ۲

فصل دوم پدرخوانده قسمت سوم به کارگردانی سعید ابوطالب در این مطلب دانلود و تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و مسابقه ای به کارگردانی سعید ابوطالب در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

داستان قسمت سوم فصل دوم پدر خوانده

پدرخوانده، به روایت سعید ابوطالب بزودی از قاب فیلم نت پخش میشود.
سعید ابوطالب که پیش از این تهیه‌کنندگی و کارگردانی «شب‌های مافیا» و رالی ایرانی بر عهده داشته، در جدیدترین کار هنری خود برای نمایش خانگی، از ساخت رئالیتی‌شوی جدیدی با عنوان پدرخوانده خبر داد

مسابقه پدرخوانده در ژانر معمایی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب و برگرفته از بازی مافیاست و گردانندگی این رئالیتی شو را کامبیز دیرباز بر عهده دارد. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند: ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند. ( کارت های بازی پدرخوانده )
روایت و سناریو سریال پدرخوانده

قسمت ۳ رئالیتی شو پدرخوانده که همان بازی مافیا با یک نقش مخفی‌ست، بر اساس استدلال و استنتاج پیش می‌رود. در پدرخوانده بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند.

مافیا یک بازی شناخته شده نقش مخفی ‌ست که بر اساس استدلال و استنتاج پیش می ‌رود. در پدرخوانده بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه ‌ای ‌تر و با کارت ‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌ کنند. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند. فصل اول این سریال با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و توانست جایگاه ویژه ای را در بین علاقمندان به این سبک بازی های مافیایی و معمایی به دست آورد.

«پدرخوانده» سناریوی پیچیده‌ای دارد و فقط یک ماه بازیگران مشغول یادگیری و تمرین آن بودند. از اولین فصل برنامه در دو سال پیش تا به حال ما رفته رفته اشکالاتمان را برطرف کرده‌ایم. خود من شخصا همه پیام‌ها و نظرات مخاطبان را می‌خوانم.

ابوطالب تاکید کرد: این رئالیتی‌شو رکورد همه برنامه‌های مشابه را شکسته است و تا جایی که من می‌دانم در این چهار فصل بیش از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دقیقه فقط از طریق پلتفرم فیلیمو بازدید داشته ایم. طبیعتا تعدادی از مردم هم از طریق دانلود غیرقانونی مجموعه را دیده‌اند، البته من قصد اعتراض ندارم و هزینه اشتراک باید به‌صرفه و برای مخاطبان معقول باشد. به هر حال از طرق مختلفی مجموعه «شب‌های مافیا» بارها دیده شده است.

نظرات