arongroups

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی پرسپولیس و تراکتور مرداد ۱۴۰۲ و قیمت بلیط

0

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی پرسپولیس و تراکتور مرداد ۱۴۰۲ و قیمت بلیط

خرید بلیت الکترونیکی بازی پرسپولیس و تراکتور در هفته دوم لیگ برتر مرداد ۱۴۰۲ با اعلام فدراسیون فوتبال ایران آغاز شد و بلیط فروشی بازی پرسپولیس و تراکتور با حضور تماشاگران می توانند با مراجعه به سامانه https://ticket.tractor-club.com بلیط تماشای مسابقه دو تیم پرسپولیس و تراکتور در هفته دوم لیگ برتر ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ را تهیه کنند.

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی پرسپولیس و تراکتور مرداد 1402 و قیمت بلیط

بلیط فروشی بازی پرسپولیس و تراکتور در هفته دوم لیگ برتر مرداد ۱۴۰۲

سامانه بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و تراکتور از ساعت ۱۴:۰۰ روز دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ به روی علاقمندان حضور به ورزشگاه باز می شود.

بلیت فروشی این دیدار آغاز شد و هواداران پرسپولیس و تراکتور می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه تراکتور اقدام به تهیه بلیت در جایگاه مورد نظرشان بپردازند.

بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور از هفته دوم مسابقات لیگ برتر، روز چهارشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۴۰۲ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود که بلیط های این بازی از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه فروخته می شود.

قیمت جدید بلیت

بر اساس قیمت‌های جدید، مبلغ بلیت این بازی ۵۰۰ هزار ریال تعیین شده است و طبق اعلام سایت فروش بلیت، بانوان امکان حضور در ورزشگاه را ندارند.

🔺خرید اینترنتی بلیت دیدار پرسپولیس و تراکتور از سامانه https://ticket.tractor-club.com برای تهیه بلیت انجام میشود و شما می توانید با مراجعه به این سامانه به راحتی خرید بلیط الکترونیکی این دیدار را تهیه کنید

این سامانه به منظور فروش بلیت های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

راهنمای خرید بلیط فوتبال

ضمن خیر مقدم به بانوان محترم و ورزش دوست در ورزشگاه آزادی به اطلاع میرساند نکات زیر را هنگام تهیه بلیت رعایت نمایید :

– هنگام ثبت نام ، تمامی اطلاعات فردی را به درستی و کامل وارد نمایید و حتما جنسیت خود را به صورت صحیح انتخاب نمایید. زیرا تنها بانوان امکان خرید بلیت در جایگاه مد نظر را خواهند داشت
– محل استقرار تخصیص یافته بانوان در طبقه دوم ضلع جنوبی با نام جایگاه بانوان می باشد. به بانوان تیم میزبان طبقه دوم بلوک ۶ و ۷ و بانوان تیم میهمان طبقه دوم بلوک ۹ اختصاص داده شده است.
– آقایان تیم میهمان می توانند بلیت طبقه اول ضلع جنوبی بلوک های ۱۱ و ۱۲ را خریداری نمایند.

– لطفا برای عبور از گیت های کنترل تردد حتما کارت ملی خود را همراه داشته باشید. توجه کنید که دستگاه تنها با خواندن کارت ملی و در صورت تهیه بلیت مجوز عبور خواهد داد. در غیر این صورت همراه داشتن چاپ بلیت به صورتی که بارکد آن خوانا باشد الزامی است.

– توجه داشته باشید گیت های ورودی در ورزشگاه تنها مجوز عبور به بلیت معتبر برای همان موقعیت را خواهند داد. لذا بلیت خریداری شده برای موقعیت شمال، جنوب و جایگاه ها تنها در گیت های ورودی مربوط به همان موقعیت معتبر خواهند بود و در ورودی های دیگر ورزشگاه مجوز عبور نخواهند داشت. این قانون فارغ از خانم و یا آقا بودن هواداران محترم و برای تمامی تماشاگران یکسان می باشد.

– با توجه به نکته فوق بانوان گرامی به هیچ عنوان با جنیست آقا و در موقعیت آقایان اقدام به خرید بلیت نکنید.زیرا به هیچ عنوان گیت ها و عوامل انتظامی مجوز عبور نخواهند داد و و طبق دستورالعمل جدید ابلاغی آقایان و خانم هایی که با جنسیت غلط اقدام به خرید بلیت می نمایند، تا اطلاع ثانوی حساب کاربری آنان مسدود خواهد شد و مجاز به ورود به ورزشگاه در بازی های آتی نمی باشند.

– از همراه داشتن کیف دستی و هرگونه اقلام ممنوعه و خطر ساز و یا هر شیء که قابلیت پرتاب داشته باشد جدا خودداری نمایید. از ورود این اقلام هنگام ورود به استادیوم جلوگیری خواهد شد.

– تماشاگران عزیز به این نکته توجه داشته باشند که از ابتدای فصل جاری، شماره‌های صندلی با بلیط مطابقت داده می‌شود و بر این اساس هر تماشاگر روی صندلی‌ای که قبلا رزرو کرده و برای آن بلیط صادر شده خواهد نشست.

به گزارش ایرنا، دیدار این ۲ تیم در چارچوب رقابت های لیگ برتر و از هفته دوم این رقابت ها، ساعت ۱۹ چهارشنبه این هفته در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز می شود و علاقه مندان برای تماشای این دیدار از نزدیک، می توانند با مراجعه به سایت https://ticket.tractor-club.com/Products.aspx بلیت این بازی را تهیه کنند.

خرید بلیت الکترونیکی و داشتن کارت ملی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از جمله شرایطی است که از سوی این سایت برای خرید بلیت تعیین شده است.

طبق اعلام این سایت، تماشاگران بدون خرید بلیت از طریق سامانه و کارت ملی به ورزشگاه مراجعه نکنند زیرا که از حضورشان در ورزشگاه ممانعت خواهد شد.

زمان بلیت فروشی از ساعت هشت صبح امروز دوشنبه تا هشت و نیم روز بازی تعیین شده است.

تراکتور در هفته نخست رقابت های این فصل در اصفهان مقابل سپاهان تن به شکست سه بر یک داد و پرسپولیس با یک گل از سد آلومینیوم اراک گذشت.

در جدول رده بندی این رقابت ها پرسپولیس با ۳ امتیاز در رده پنجم و تراکتور بدون امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته اند.

نظرات