بیوگرافی شهید مدافع امنیت حامد لزر غلامی + عکس و نحوه شهادت

0

بیوگرافی شهید مدافع امنیت حامد لزر غلامی + عکس و نحوه شهادت

شهید حامد لزر غلامی شهید مدافع امنیت بود که سه شنبه گذشته به وسیله یک خودروی سواری مشکوک زیر گرفته شد و به شهادت رسید شهید حامد لزرغلامی در روستای لزربن شهرستان شیرود استان مازندران به دنیا امده بود و از بسیجیان حوزه امام علی (ع) شهر شیرود بود و برای حفاظت از خاک این مرز و بوم تلاش کرد او عضو بسیج امام علی شهرستان شیرود می‌باشد.

بیوگرافی شهید حامد لزر غلامی و همسرش + عکس و نحوه شهادت و فیلم زیر گرفتن شهید حامد لزرغلامی

بیوگرافی شهید حامد لزر غلامی

شهید حامد لزرغلامی متولد دهه ۶۰ در روستای لزربن شهرستان شیرود استان مازندران بوده و از بسیجیان حوزه امام علی (ع) شهر شیرود بود. شهید حامد لزر غلامی بامداد سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ توسط یک خودرو زیر گرفته شد و پس از انتقال به بیمارستان شهید رجایی تنکابن بدلیل شدت جراحات وارده، به شهادت رسید.

این حادثه در مقابل امامزاده سید حسین (ع) شیرود اتفاق افتاد و بسیجی مدافع امنیت حامد لرز غلامی پس از اعلام ایست به خودروی مشکوک و علائم هشدار دهنده، توسط راکب این خودرو زیر گرفته و دچار مصدومیت شدید شد.

وی در قالب تور، ایست و بازرسی که با مجوز شورای تامین شهرستان اقدام شده بود در جهت تامین امنیت مردم، به وسیله یک خودروی سواری مشکوک زیر گرفته شد که به دلیل شدت جراحات وارده دعوت حق را لبیک گفت.

همچنین ببینید: بیوگرافی فراز بادپا نیروی خدماتی شاهچراغ که تروریست را خلع سلاح کرد +‌فیلم

بیوگرافی شهید حامد لزر غلامی و همسرش + فیلم زیر گرفتن حامد لرز غلامی

ماجرای شهادت و زیر گرفتن

نحوه شهادت وی به گزارش فارس، بامداد سه شنبه ۲۴ مردادماه بسیجی حامد لزر غلامی از بسیجیان حوزه امام علی (ع) شهر شیرود در قالب تور ایست و بازرسی که با مجوز شورای تامین شهرستان اقدام شده بود در جهت تامین امنیت مردم، به وسیله یک خودروی سواری مشکوک زیر گرفته شد.

به گفته سخنگوی سپاه کربلا، این حادثه در مقابل امامزاده سید حسین(ع) شیرود اتفاق افتاد و بسیجی مدافع امنیت حامد لرز غلامی پس از اعلام ایست به خودروی مشکوک و علائم هشدار دهنده، توسط راکب این خودرو زیر گرفته و دچار مصدومیت شدید شد.

عوامل اورژانس منطقه فوری این بسیجی را به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل کردند اما بدلیل شدت جراحات وارده، وی در بیمارستان دعوت حق را لبیک گفت.

سوابق

برادر بسیجی حامد لزر غلامی از بسیجیان حوزه امام علی(ع) شهر شیرود

دستگیری ضارب بسیجی تنکابنی

بلافاصله پس از وقوع حادثه، ضارب توسط نیروهای امنیتی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

همچنین علی ابراهیمی‌ گتابی در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام عزاداری و اسارت آل‌الله از عروج شهادت گونه بسیجی حافظ امنیت «حامد لزر غلامی» اهل شیرود تنکابن خبر داد و اظهار کرد: در بامداد (سه شنبه ۲۴ مردادماه) برادر بسیجی حامد لزر غلامی از بسیجیان حوزه امام علی(ع) شهر شیرود در قالب تور ایست و بازرسی که با مجوز شورای تامین شهرستان اقدام شده بود در جهت تامین امنیت مردم، به وسیله یک خودروی سواری مشکوک زیر گرفته شد که به دلیل شدت جراحات وارده دعوت حق را لبیک گفت.

مسئول روابط عمومی سپاه کربلا به تشریح این حاثه پرداخت و افزود: این حادثه در مقابل امام زاده سید حسین(ع) شیرود اتفاق افتاد و برادر بسیجی مدافع امنیت حامد لرز غلامی پس از اعلام ایست به خودروی مشکوک و علائم هشدار دهنده، توسط راکب این خودرو زیر گرفته شد و دچار مصدومیت شدید شد.

مراسم تشییع مدافع امنیت «حامد لزر غلامی»

سخنگوی سپاه کربلا مازندران زمان و مکان مراسم تشییع حامد لزرغلامی شهید مدافع امنیت را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی ابراهیمی‌گتابی ساعتی قبل در گفت‌وگو با خبر صدا و سیمای مرکز مازندران ضمن تسلیت ایام عزاداری و اسارت آل‌الله و عروج شهادت گونه بسیجی حافظ امنیت «حامد لزر غلامی» اهل شیرود تنکابن اظهار کرد: پیکر پاک و مطهر این مدافع امنیت چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح از جلوی مصلای شهرستان تنکابن به سمت زادگاه این برادر بسیجی روستای لزربن تشییع می‌شود.

نظرات