دانلود برنامه تی ان تی قسمت ۱۷ هفدهم قسمت ۱۷ (tnt) حامد آهنگی +‌فیلم

0

قسمت ۱۷ برنامه تی ان تی (tnt) با اجرای حامد آهنگی منتشر شد که می تونید با لینک مستقیم و حجم رایگان در این صفحه دانلود و تماشا کنید:

دانلود برنامه تی ان تی قسمت 17 هفدهم قسمت ۱۷ (tnt) حامد آهنگی +‌فیلم

تی ان تی قسمت ۱۷

برنامه تی ان تی قسمت شانزدهم با لینک مستقیم و قانونی دانلود کنید و با کیفیت اصلی و عالی تماشا کنید. این برنامه در ژانر خنده و سرگرمی برای نمامی گروه سنی مخاطب کودک و بزرگسال از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

برنامه تی ان تی قسمت ۱۷‌‌
ژانر : خانوادگی
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲
کارگردان و مجری: حامد آهنگی
تهیه کننده : محمدرضا رضاییان

برنامه TNT با اجرای حامد اهنگی مسابقه بزرگ و پرچالشی را برای بینندگان به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان مسابقه تی ان تی ، از میان افراد عادی هستند و شرکت کنندگان اصلی که در این چالش و رقابت طنز حاضر شده اند ، از میان ستارگان و چهره های مشهور هستند .

داستان قسمت هفدهم تی‌ان‌تی

داستان قسمت شانزدهم تی ان تی امده است: حامد آهنگی پس از تجربه موفق در شب آهنگی، حالا با برنامه تی ان تی در شبکه های اجتماعی غوغا کرده و مخاطبان را با اجرای شاد خود غافلگیر کرده است.
تی ان تی قسمت ۱۷ یک شو جذاب سریالی است که فقط از ابتدا تا انتها می خندید و قصد دارد تا مخاطبان خود را از دغدغه های روزمره دور کرده و ساعاتی خوش را برای آنها رقم بزند . همان طور که از نام این برنامه مشخص است ، تی ان تی ، یعنی بمبی برای خنده . این مواد منفجره زندگی شما را متحول خواهد نمود .

نظرات