فیلم هولناک لحظه ورود تروریست داعشی به شاهچراغ از زاویه دیگر ۲۲ مرداد

0

فیلم هولناک از لحظه ورود تروریست داعشی به شاهچراغ از زاویه دیگر ۲۲ مرداد

ویدئویی از لحظه ورود تروریست داعشی به شاهچراغ و لحظه شروع به تیراندازی فیلمی است که از ساعات گذشته به یکی از خبرهای مهم روز و بحث و جدل های بین کاربران تبدیل شده است. این ویدئو لحظه ورود عامل تروریستی به شاهچراغ را از زاویه دیگر نشان می دهد که چگونه وارد صحن شده و شروع به تیراندازی می کند! این خادثه غروب یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ رخ داد.

فیلم هولناک لحظه ورود تروریست داعشی به شاهچراغ از زاویه دیگر 22 مرداد

فیلمی از لحظه ورود و تیراندازی عامل تروریستی به حرم شاهچراغ شیراز ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ را مشاهده می‌کنید:

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز آخرین وضعیت مجروحان و مصدومان حادثه تروریستی حمله به حرم شاهچراغ (ع) را در این شهر تشریح کرد.

جزئیات جدید

به گزارش همشهری آنلاین، دکتر سید وحید حسینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز درخصوص حمله تروریستی شب گذشته به شاهچراغ گفت: بلافاصله بعد از اعلام حادثه، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۹ آمبولانس و ۲ موتولانس به صحنه اعزام و مصدومان در حالت حمایتی کامل به بیمارستان‌های مختلف اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه از ۹ مجروح، ۵ نفر به بیمارستان نمازی، یک نفر به بیمارستان شهید رجایی و ۳ نفر به بیمارستان مسلمین منتقل شدند.

حسینی خاطرنشان کرد: یکی از مصدومان متاسفانه در حین انتقال به بیمارستان مسلمین، شهید شد و از ۲ مصدوم منتقل شده به این بیمارستان، یک نفر که دچار شوک قلبی شده بود، بهبود یافت و ساعتی بعد مرخص شد.

وی با اشاره به اینکه سومین مصدوم منتقل شده به بیمارستان مسلمین تحت عمل جراحی قرار گرفت و اکنون وضعیت پایداری دارد، گفت: ۵ مصدوم منتقل شده به بیمارستان نمازی، با گلوله‌هایی که به شکم، قفسه سینه و صورتشان اصابت کرده بود، به شدت مجروح شده بودند.

حسینی اضافه کرد: با توجه به استقرار تیم کاملی از پزشکان متخصص و فوق تخصص در بیمارستان نمازی شیراز، عمل جراحی روی همه مصدومان انجام و این افراد با وضعیت پایدار به بخش‌های ویژه منتقل شدند.

رئیس علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه ساعات پایانی شب گذشته وضعیت یکی از مصدومان ناپایدار شد؛ گفت: با انجام یک عمل جراحی تخصصی دیگر روی این بیمار، خوشبختانه وضعیت وی پایدار شده است.

حسینی با اشاره به اینکه مصدوم منتقل شده به بیمارستان شهید رجایی نیز بعد از دریافت خدمات درمانی متناسب، ترخیص شده است، گفت: یکی از مجروحان حادثه که در بیمارستان نمازی بستری است، قابلیت ترخیص دارد و احتمالا تا ساعات آینده، از بیمارستان مرخص می‌شود.

نظرات