بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه + معرفی ۸ ارز دیجیتال

0

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

باتوجه‌به پتانسیل رشد بالای دنیای دیجیتال، سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال یکی از راه‌هایی است که برای کسب درآمد موردتوجه قرار گرفته است. بااین‌حال، سرمایه‌گذاری در این بازار نیازمند آگاهی و دانش کافی در زمینه شناخت ریسک‌های آن است.

 بهترین ارز دیجیتال

اما باتوجه‌به پویایی بازار ارز دیجیتال و تأثیر عوامل مختلف مانند تحلیل تکنیکال، اخبار اقتصادی و تصمیمات دولتی، نمی‌توان به‌راحتی یک ارز دیجیتال را به‌عنوان بهترین ارز برای سود روزانه تعیین کرد.

همچنین، باید توجه داشت که سود روزانه در بازار ارزهای دیجیتال با ریسک بالایی همراه است و سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال نیازمند آموزش، تحلیل و بررسی دقیق است.

اگرچه در آموزش ارز دیجیتال رایگان هم هیچ ارز دیجیتالی به‌عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه به شما معرفی نمی‌شود اما شما با ارزهای معتبر و پرطرف‌دار در بازار ارزهای دیجیتال، ویژگی‌ها، ریسک‌ها و چالش‌های خاص آنها که قبل از سرمایه‌گذاری، باید به آن‌ها توجه کنید، آشنا خواهید شد.

برای مثال اگر نمی‌دانید usdt.d چیست ، در کنار مطالعه مقاله‌های منتشر شده در سایت همیار سرمایه که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته شده است، با شرکت در دوره‌های آموزشی نیز می‌توانید سطح دانش خود را ارتقا دهید.

با درنظرگرفتن این موضوع، برای کمک به شما در به‌دست‌آوردن اهداف خود، در اینجا ۸ مورد از بهترین ارزهای دیجیتال برای سود روزانه آورده شده است.

بهترین ارز دیجیتال

  1. بیت‌کوین (BTC)

کریپتو پرسودترین کلاس دارایی سال ۲۰۲۳ تاکنون بوده است که در سال ۲۰۰۹ توسط شخصی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد. بیت‌کوین با تبدیل‌شدن بیت‌کوین به یک نام شناخته شده، قیمت آن به‌شدت افزایش‌یافت.

بیت‌کوین دارای بیشترین پذیرش در بین ارزهای دیجیتال برتر است و به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان شناخته می‌شود و در اغلب مواقع بیشترین سود روزانه را به معامله‌گران خود ارائه می‌دهد.

  1. اتر (ETH)

دومین مورد از نظر ارزش بازار، اتر است که توکن بومی در بلاک‌چین پرکاربرد اتریوم است. اتریوم (Ethereum) نیز در مواردی بهترین سود روزانه را به معامله‌گران خود ارائه می‌دهد.

ارزش بازار اتریوم که اغلب به‌عنوان اتریوم شناخته می‌شود، حدود ۲۱۴ میلیارد دلار است و حدود ۲۰ درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد. برخلاف بیت‌کوین، شبکه زیربنایی اتر بسیار فراتر از ابزاری برای پرداخت‌های همتا به همتا است. بلاک‌چین اتریوم برای قراردادهای هوشمند و ابزارهای مالی غیرمتمرکز و همچنین برای برنامه‌های به‌اصطلاح Web3 و معامله توکن‌های غیرقابل‌تعویض یا NFT سفارشی ساخته شده است.

  1. کاردانو (ADA)

Cardano که در سال ۲۰۱۷ توسط چارلز هاسکینسون، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم تأسیس شد، در مواردی بهترین سود روزانه را به معامله‌گران خود ارائه می‌دهد.

هدف کاردانو ایجاد یک اکوسیستم مناسب برای توسعه‌دهندگان برای dApps است. برخلاف اتریوم، کاردانو در تعداد کوین‌هایی که همیشه می‌توانند وجود داشته باشند، سقف سختی دارد و به ۴۵ میلیارد می‌رسد.

کاردانو همچنین مانند اتریوم کار می‌کند تا قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز را فعال کند که توسط ADA، کوین اصلی آن، پشتیبانی می‌شوند.

  1. متیک (MATIC)

MATIC یا Polygon یک ارز دیجیتال است که با استفاده از تکنولوژی بلاکچین Ethereum، شبکه‌ای مقیاس‌پذیر برای انجام تراکنش‌های دیجیتال فراهم می‌کند. این ارز دیجیتال باهدف افزایش سرعت و کاهش هزینه تراکنش‌ها در بلاکچین Ethereum ایجاد شده است.

در حال حاضر، MATIC یکی از ارزهای دیجیتال پرطرف‌دار است و در بسیاری از صرافی‌ها قابل‌خرید و فروش است. باتوجه‌به رشد قابل‌توجه MATIC در سال ۲۰۲۱، بسیاری از معامله‌گران به دنبال سوددهی از این ارز دیجیتال هستند.

اما باید توجه داشت که رشد نمی‌تواند برای همیشه ادامه داشته باشد به همین دلیل، پیشنهاد می‌شود که قبل از سرمایه‌گذاری در MATIC یا هر ارز دیجیتال دیگری، به یک مشاور مالی مراجعه کرده و به‌دقت تحلیل کنید که آیا سرمایه‌گذاری در آن مناسب شما هست یا خیر.

  1. دوج‌کوین (Dogecoin):

دوج‌کوین که در سال ۲۰۱۳ به‌عنوان یک شوخی که در اینترنت در مورد سگ‌ها و به‌خصوص سگ شمالی (Shiba Inu) شده بود ایجاد شد، به‌عنوان یکی از اولین توکن‌های میم در این فضا نامیده می‌شود.

باگذشت زمان، دوج‌کوین به دلیل شهرتی که به دلیل شوخی‌های اینترنتی به دست آورده بود، جای خود را در بازار ارز دیجیتال پیدا کرد.

از سال ۲۰۲۰، این توکن به‌عنوان یکی از ۱۰ دارایی برتر دیجیتال از نظر ارزش بازار باقی‌مانده است.

بهترین ارز دیجیتال

  1. سولانا (SOL)

ارز دیجیتال سولانا (SOL) به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال سودآور شناخته می‌شود. با توجه به سرعت بالا و هزینه کم تراکنش‌ها، قابلیت اجرای برنامه‌های کاربردی پیچیده و ارائه خدمات متنوعی را در شبکه سولانا فراهم کرده است. سولانا بر روی مکانیزم‌های ترکیبی منحصربفرد اثبات سهام و اثبات تاریخ اجرا می‌شود که به پردازش سریع و ایمن تراکنش‌ها کمک می‌کند. SOL، توکن بومی سولانا، پلتفرم را تقویت می‌کند.

هنگامی که در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد، قیمت SOL از ۰٫۷۷ دلار شروع شد. تا ۱ مارس ۲۰۲۲، قیمت آن در حدود ۱۰۱ دلار بود که نزدیک به ۱۳۰۰۰ درصد افزایش داشت. در حال حاضر، حدود ۱۶ دلار معامله می‌شد.

  1. پولکادوت (DOT)

پروتکل پولکادوت، به‌عنوان یک پلتفرم قابل‌اطمینان و قدرتمند برای اجرای قراردادهای هوشمند، در حال حاضر از جمله پروژه‌های موردتوجه و پرطرف‌دار در دنیای کریپتوکارنسی است. همچنین، پولکادوت بر اساس تکنولوژی Polkadot توسعه‌یافته است که به‌عنوان یکی از پروژه‌های برتر در دنیای کریپتوکارنسی شناخته می‌شود.

باتوجه‌به این موارد، می‌توان پیش‌بینی کرد که پولکادوت می‌تواند به یکی از پروژه‌های پرسود در دنیای کریپتوکارنسی تبدیل شود، اما همان‌طور که گفته شد، همه چیز به شرایط بازار و عوامل دیگر بستگی دارد و هیچ پیش‌بینی دقیقی در این مورد نمی‌توان داشت.

  1. لایت‌کوین (LTC)

لایت‌کوین (LTC)، یک پروژه بلاک‌چین منبع‌باز که در سال ۲۰۱۱ راه‌اندازی شد که یکی از ارزهای دیجیتال اولیه بود که کد آن از بیت‌کوین تقلید شده است. علی‌رغم این واقعیت که شباهت‌هایی با بیت‌کوین دارد، برای داشتن زمان تأیید تراکنش سریع‌تر توسعه‌یافته است. می‌توان از آن به‌عنوان راهی برای پرداخت پول به مردم در سراسر جهان بدون واسطه استفاده کرد. LTC اغلب به‌عنوان “نقره به طلای بیت‌کوین” در نظر گرفته می‌شود.

درنهایت

برای سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال نیاز به آگاهی و دانش کافی در زمینه این بازار و ریسک‌های آن وجود دارد. همچنین، باید به‌دقت و باتوجه‌به استراتژی خود، در سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال عمل کنید./۴۷۳۰۶۸

نظرات