زمان پخش و تکرار سریال ترور خاموش از شبکه تماشا ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال ترور خاموش از شبکه تماشا : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال ترور خاموش برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال ترور خاموش از شبکه تماشا

این سریال به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی حسین تراب‌نژاد و هومان فاضل و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری محصول سال ۱۳۹۷ در ژانر پلیسی،معمایی و اجتماعی است. این مجموعه نخستین بار در شهریور ۱۳۹۸ از شبکه یک سیما پخش شد.این سریال به معضلات اجتماعی مانند مواد مخدر و نیز به حوزه امنیت می‌پردازد. اکنون قرار است این مجموعه از ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ مجدد از شبکه تماشا بازپخش شود.ناگفته نماند یکی از حواشی این سریال مخالفت صداوسیما با پخش تیتراژ با صدای مازیار فلاحی بود که پس از لغو این تیتراژ، ترانه ارث اجدادی با صدای رضا یزادنی جایگزین آن شد.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به سعید راد،پرویز فلاحی‌پور،پریوش نظریه،ستاره اسکندری،جلال فاطمی،امیرمحمد زند،ابوالفضل همراه،سامیه لک،شایسته ایرانی،سپیده خداوردی و…اشاره کرد.

موضوع این سریال امنیت نرم است و بر مبنای واقعیت و یکی از پرونده‌های حساس در چند سال اخیر نوشته شده‌است؛ پرونده‌ای که تا اکنون رسانه‌ای هم نشده و مردم در قالبی دراماتیک برای اولین بار از آن مطلع می‌شوند. از دیگر سرفصل های «ترور خاموش» که با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی تولید شده، معضلات و ناهنجاری‌هایی است که از جمله آن می‌توان به طلاق، مواد مخدر و حاشیه نشینی اشاره کرد…

سریال ترور خاموش

ساعت تکرار و زمان پخش سریال ترور خاموش از شبکه تماشا

این سریال ۳۰ قسمتی از شنبه هرشب از ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۲۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۸ صبح و ۱۴ ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از دیگر هنرمندان آن می توان به مریم بوبانی،صفا آقاجانی،نازنین فراهانی،رؤیا میرعلمی،علیرضا جلالی‌تبار،سمیرا حسینی و… اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات