آیا ادارات شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات فردا به دلیل گرما

0

آیا ادارات شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات فردا به علت گرما

تعطیلی ادارات فردا شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ به علت گرما و آلودگی در تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان و آیا تعطیل است؟ اطلاعیه تعطیلی ادارات فردا ادارات فردا تعطیله ،فردا ادارات تعطیل است یا نه و وضعیت تعطیلی ادارات فردا شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ در تهران و شهرها از حرف تازه میخوانید.

آیا ادارات شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات فردا به دلیل گرما

با توجه به گرمای بی سابقه در اکثر شهرهای ایران احتمال تعطیلی دوباره ادارات به دلیل گرمای شدید وجود دارد.

این خبر در حال تکمیل است

اخبار تعطیلی شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲:

در حال حاضر خبری مبنی بر تعطیلی ادارات روز شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ از سوی مراجع ذی صلاح اتخاذ نشده و ما تا ساعاتی دیگر خبرهای جدید تعطیلی فردا را به اطلاع شما خواهیم رساند.

تعطیلی ادارات خوزستات و اهواز برای شنبه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۲ هنوز اعلام نشده است.

وضعیت هواشناسی شهرها فردا و پس فردا

سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش نسبی دما در کشور طی هفته آینده برای برخی مناطق از جمله نوار شرقی هشدار وقوع طوفان شن صادر کرد.

بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی طی ۵ روز آینده در اکثر مناطق کشور جو آرام و پایداری همراه با روند افزایش نسبی دما حاکم است.

شنبه تا دوشنبه هفته آینده در نوار شرقی کشور به‌ویژه در استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان و دامنه‌های جنوبی البرز در سمنان،‌تهران و مناطقی از مرکز کشور وزش باد شدید روی می‌دهد.

به گزارش تسنیم، رئیس مرکز ملی پیش‌بینی سازمان هواشناسی با تشریح جزئیات تغییرات دمای کشور طی هفته آینده به مردم توصیه کرد بین ساعت ۱۰ تا ۱۶ از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

صادق ضیائیان در خصوص تغییرات دمای کشور طی هفته آینده و احتمال گرم‌تر شدن هوا، اظهار کرد: طی هفته آینده دما در کشور بین یک تا ۲ درجه افزایش می‌یابد. این افزایش دما تقریباً تا اواخر هفته آینده ثابت می‌ماند و در برخی مناطق کشور طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه افت قابل توجه دما را خواهیم داشت.

وی با بیان این‌که افزایش دما در این فصل سال غیرنرمال نیست و مطابق با دوره بلندمدت (۳۰ ساله) کشور است، افزود: پیش بینی می‌کنیم هفته آینده در برخی شهرهای استان خوزستان دما به ۵۰ درجه بالای صفر افزایش یابد. در تهران نیز در بدترین حالت حداکثر دما به حدود ۳۹ درجه افزایش می‌یابد، این دما بر اساس اطلاعات ایستگاه مهرآباد است.

نظرات