بیوگرافی حسام نژاد یوسفی بازیکن تیم کیانوش آبادان +‎‌ علت فوت و درگذشت

1

بیوگرافی حسام نژاد یوسفی بازیکن تیم کیانوش آبادان +‎‌ علت فوت و درگذشت

حسام نژاد یوسفی بازیکن تیم کیانوش آبادان متولد دهه هشتاد در آبادان خوزستان بود که پس از ۲۳ روز کما، بامداد جمعه ۲۰ مرداد درگذشت. حسام نژادیوسفی ورزشکار خوزستانی به تازگی عضو تیم کیانوش خوزستان شده بود که متاسفانه به دلیل گرمازدگی و کما رفتن از دنیا رفت.

بیوگرافی حسام نژاد یوسفی فوتبالیست آبادانی و علت اصلی و دلیل دقیق فوت و دلیل درگذشت بیوگرافی حسام نژاد یوسفی بازیکن تیم کیانوش کیست کیه چیه اهل کجاست

بیوگرافی حسام نژاد یوسفی

حسام نژاد یوسفی بازیکن تیم کیانوش متولد دهه ۱۳۸۰ در خوزستان بود که چهارشنبه گذشته بر اثر گرمازدگی بیهوش شده و به کما می رود، وی در نهایت بامداد روز جمعه درگذشت. بر اساس گزارش‌های محلی، حسام نژادیوسفی فوتبالیست خوزستانی، در افتتاحیه مسابقات از ساعت ۱۷ عصر روز چهارشنبه ۲۹ تیرماه در هوای بسیار گرم آبادان بین تیم های کیانوش و پدیده برگزار شد که اواسط بازی در نیمه اول به یک باره نقش بر زمین می شود و به دلیل ایست قلبی به بیمارستان شرکت نفت آبادان منتقل می شود. او سپس به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال پیدا می کند به دلیل پایین بودن سطح هوشیاری در کما می رود. وی در نهایت شامگاه پنجشنبه از دنیا رفت.

سوابق

حسام نژاد‌یوسفی فوتبالیست خوزستانی متولد دهه هشتاد بوده که در تیم کیانوش بازی میکرد که متاسفانه در مرداد ۱۴۰۲ به عهلت گرمازدگی و ایست قلبی درگذشت

نژاد یوسفی از فوتبالیست های پرکار و پر انرژی یک دسته اول ایران بود که متاسفانه زندگی اش برای همیشه پایان یافت.

حسام نژاد یوسفی فوتبالیست آبادانی که در جریان بازی افتتاحیه مسابقات فوتبال باشگاهی آبادان از هوش رفت، شب گذشته در بیمارستان امام خمینی درگذشت.

این بازیکن دلیل شدت گرمای هوا و ساعت نامناسب برگزاری مسابقه در دقیقه ۲۵ مسابقه از هوش رفته بود و به دلیل نبود آمبولانس با تاخیر به مرکز درمانی رسید و اقدامات اولیه روی او صورت گرفت اما کافی نبود.

این فوتبالیست ۱۶ ساله در چند روز گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام خمینی، در حالت اغما قرار داشت.

علت مرگ و درگذشت حسام نژاد یوسفی بازیکن آبادانی

در طی افتتاحیه مسابقات باشگاهی آبادان بین تیم‌های کیانوش و پدیده که از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۲۹ تیرماه برگزار شد، در نیمه اول بازی، احسان نژادیوسفی از تیم کیانوش به یکباره نقش بر زمین شد و به کما رفت. متأسفانه پس از ۲۳ روز در حالت کما، بامداد امروز، ۲۰ مرداد دار فانی را وداع گفت.

این خبر را عبادی سرمربی تیم کیانوش تایید کرد و گفت: این بازیکن بامداد امروز جمعه بیست مرداد ماه در بیمارستان اهواز درگذشت.

این نوجوان به دلیل ایست قلبی به بیمارستان شرکت نفت آبادان منتقل می شود. او سپس به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال پیدا می کند ولی اکنون به دلیل پایین بودن سطح هوشیاری در کما به سر می برد.

بعد از این اتفاق تلخ که با انتقاد زیاد نسبت به برگزاری مسابقات در ساعت گرم هوای خوزستان همراه بود، هیات فوتبال خوزستان برگزاری مسابقات رده های سنی زیر ۱۵ و ۱۷ سال استان را به دلیل گرمای شدید هوا، تا اطلاع ثانوی لغو کرد.

جزئیات حادثه برای حسام نژاد‌یوسفی فوتبالیست آبادانی

فاضل عبادی در خصوص به کما رفتن بازیکن تیم کیانوش آبادان در مسابقات باشگاهی این شهر، اظهار کرد: این بازی عصر روز چهارشنبه هفته گذشته در آبادان برگزار شد که متاسفانه آقای احسان نژاد یوسفی از تیم کیانوش کیانوش دچار ایست قلبی شد و اکنون سطح هوشیاری او پایین است.

وی ادامه داد: این بازی ساعت ۱۷ و در حالی که هوا بسیار گرم بود آغاز شد؛ فقط ۲۷ دقیقه از آغاز مسابقه گذشته بود که دیدیم نژادیوسفی از سمت صورت روی زمین افتاد.

وی افزود: متاسفانه آمبولانس و هیچ تجهیزاتی در محل بازی نبود و بازیکن دچار حادثه را با ماشین شخصی به بیمارستان شرکت نفت آبادان منتقل کردیم. او متاسفانه دچار ایست قلبی شده بود ولی پس از انتقال به بیمارستان با دستگاه شوک، گویا قلب او مجددا به کار می افتد ولی او اکنون به دلیل پایین بودن سطح هوشیاری در کما است.

1 دیدگاه در “بیوگرافی حسام نژاد یوسفی بازیکن تیم کیانوش آبادان +‎‌ علت فوت و درگذشت

  1. ماه گفت:

    چ داریم بگیم

نظرات