بیوگرافی مهدی محمودی فوتبالیست تبریزی +‌علت فوت و ماجرای کشته شدن

0

بیوگرافی مهدی محمودی فوتبالیست تبریزی +‌علت فوت و ماجرای کشته شدن

مهدی محمودی بازیکن سابق ماشین سازی و عقاب مهر تبریز متولد دهه ۸۰ در تبریز بود که هفته گذشته در یک درگیری مسلحانه با شلیک گلوله به قتل رسید و درگذشت. مهدی محمودی ورزشکار تبریزی سابقه بازی در تیم های پایه ماشین سازی را در کارنامه خود داشت و اخیرا عضو تیم فوتبال عقاب مهر تبریز شده بود که متاسفانه بر اثر یک درگیری مسلحانه در مقابل سالن شهید اقدمی تبریز و در پی شلیک چند گلوله جان خود را از دست داده و از دنیا رفت.

بیوگرافی مهدی محمودی فوتبالیست تبریزی +‌علت فوت و ماجرای کشته شدن

بیوگرافی مهدی محمودی

مهدی محمودی بازیکن سابق ماشین سازی و عقاب مهر تبریز متولد دهه ۸۰ در تبریز بود که هفته گذشته در یک درگیری مسلحانه با شلیک گلوله به قتل رسید و درگذشت. بر اساس گزارش‌های محلی، این فوتبالیست بر اثر یک درگیری مسلحانه در مقابل سالن شهید اقدمی تبریز و در پی شلیک چند گلوله جان خود را از دست داده و فوت کرده است

سوابق

مهدی محمودی فوتبالیست جوان متولد دهه هشتاد بوده که در تیم عقاب مهر تبریز بازی میکرد که متاسفانه در مرداد ۱۴۰۲ در یک درگیری مسلحانه و بر اثر تیراندازی درگذشت.

محمودی از فوتبالیست های جوان و آینده دار دسته اول ایران بود که متاسفانه زندگی اش برای همیشه پایان یافت

محمودی که سابقه بازی برای تیم‌های پایه ماشین سازی تبریز یکی از قدیمی‌ترین و مهمترین تیم‌های شهر تبریز و همچنین تیم عقاب مهر تبریز را داشت

مراسم تشییع پیکر او نیز هفته گذشته برگزار شد.

علت مرگ و درگذشت مهدی محمودی بازیکن عقاب مهر تبریز

بر اساس گزارش‌های محلی، این فوتبالیست بر اثر یک درگیری مسلحانه در مقابل سالن شهید اقدمی تبریز و در پی شلیک چند گلوله جان خود را از دست داده و فوت کرده است.

ماجرای کشته شدن فوتبالیست تبریزی

مهدی‌محمودی فوتبالیست جوان تبریزی در روزهای گذشته و در جریان یک درگیری مسلحانه با شلیک چند گلوله دارفانی را وداع گفت

طبق آنچه شنیده‌ها حکایت می‌کنند، محمودی بر اثر شلیک چند گلوله در جریان یک درگیری مسلحانه در مقابل سالن شهید اقدمی تبریز جان خود را از دست داده.

روحش شاد

نظرات