زمان پخش و تکرار سریال بعد از آزادی از شبکه تماشا ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال بعد از آزادی از شبکه تماشا : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال بعد از آزادی برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال بعد از آزادی

این مجموعه به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه‌کنندگی سعید سعدی و نویسندگی نیلوفر محلوجی محصول سال ۱۳۹۹ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. پخش این مجموعه از ٢٧ آذر ۱۴۰۰ در ۳۴ قسمت از شبکه یک سیما آغاز شد. اکنون قرار است این سریال مجدد از ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ از شبکه تماشا مجدد پخش شود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به مرتضی اسماعیل کاشی،سام کبودوند،اصغر همت،رضا داوودنژاد،اندیشه فولادوند،المیرا دهقانی،رویا جاویدنیا،حسین باشه آهنگر و… اشاره کرد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: هر روز با عطر گل‌های باغ‌های شهریار از خواب بلند می‌شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود. بنده خدا اکثر مواقع تنها بود. بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش اش دنده عوض می‌کرد و بنزین جا به جا می کرد. راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود.صبح ها زودتر می‌رفت تا بار بهتر بهش بخوره. اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش و عوض می‌کردن و می‌فرستادنش سمت همدان آذربایجان کردستان چه می‌دونم استان های سردسیر و برف گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود خودش چیزی نمی‌گفت ولی ماها که می فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی تونه جاشونو پر کنه…

سریال بعد از آزادی از شبکه تماشا

ساعت تکرار و زمان پخش سریال بعد از آزادی از شبکه آی فیلم

این سریال ۳۴ قسمتی هرشب از ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ هرشب ساعت ۲۲ و تکرار آن روز بعد ساعت ۴ بامداد و ۱۰ صبح و ۱۶ از شبکه تماشا پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید.

نظرات