arongroups

ماجرای خرید و فروش آلت تناسلی کفتار و گوشت خرس در ایران !!

0

ماجرای خرید و فروش آلت تناسلی کفتار و گوشت خرس در ایران !!

بعد از آلت تناسلی خر ماده و شغال ماده حالا آلت تناسلی کفتار و گوشت خرس در ایران اینروزها خبرساز شده و حیات وحش ایران را به خطر انداخته است. اما ماجرا چیست؟

خشک کردن آلت تناسلی کفتار و فروش آن با قیمت بالا برای تحکیم روابط زناشویی، فروش گوشت خرس برای افزایش قوای جنسی مردانه، فروش هدهد خشک برای افزایش روزی و یا فروش مهره مار برای بالابردن جذابیت از جمله مواردی است که سوداگران به دلیل باورهای خرافی از آن بهره می‌برند.

بحث داغ آلت تناسلی کفتار و گوشت خرس در ایران !!

بحث داغ آلت تناسلی کفتار و گوشت خرس در ایران

دعانویس ها و رمال ها با کمک شکارچیان غیر مجاز اجزای بدن حیواناتی از گونه‌های حیات وحش نظیر گرگ، روباه، شغال، کفتار و یا خرس را با قیمت‌های گزاف به فروش می‌رسانند و حتی عده‌ای در فضای مجازی اقدام به تبلیغ این کار می‌کنند.

ایلنا: اعتقاد به خرافات و شکار حیوانات برای دعا نویسی، حیات وحش ایران را به خطر انداخته است.

همچنین ببینید: فلسفه قربانی کردن خروس سیاه چیست‌‌؟ + دعای مخصوص ذبح و علت قربانی کردن

ماجرای خرید و فروش آلت تناسلی کفتار و گوشت خرس در ایران !!

به خطر افتادن حیات وحش ایران

جمشید محبت‌خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط ‌زیست کشور از شهروندان تقاضا کرده به سوداگرانی که تحت عنوان رمال یا فالگیر اجزای بدن حیوانات را می‌فروشند، اعتماد نکنند چراکه این افراد به دنبال پول درآوردن از هر راه ممکن هستند و یا خودشان به کشتار حیات وحش دست می‌زنند و یا برای این کار با شکارچیان غیرمجاز همکاری می‌کنند.

رمال‌ها و دعانویسان با کمک شکارچیان غیر مجاز اجزای بدن حیواناتی از گونه‌های حیات وحش نظیر گرگ، روباه، شغال، کفتار و یا خرس را با قیمت‌های گزاف به فروش می‌رسانند و حتی عده‌ای در فضای مجازی اقدام به تبلیغ این کار می‌کنند.

نظرات