فیلم عروسی دنیا دادرسان و سروش صادقی + حواشی ازدواج و عکس

0

مراسم جشن عروسی دنیا دادرسان و سروش صادقی در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است دو چهره اینستاگرامی که موفق شدند با ساخت کلیپ ها دابسمش به شهرت برسند حالا بعد از گذشت چند سال نامزدی در نهایت ازدواج کردند و مراسم عروسی خود را برگزار کردند.

فیلم جشن عروسی دنیا دادرسان

فیلم عروسی دنیا دادرسان

مراسم عروسی انها در حالی برگزار شد که بریز و بپاش های زیادی را به راه انداخته بوده اند البته بیشتر مراسم عروسی آنها بیشتر شبیه شوی نمایشی بود که بخواهند برای کاربران فخرفروشی کنند.

دنیا دادرسان سعی کرد در استوری هایش بگوید که هزینه های زیادی برای جشن عروسی شان کرده اند.

جالب است بدانید که دنیا دادرسان ابتدا در شبکه های اجتماعی با ساخت کلیپ ها دابسمش به شهرت رسید و سپس به سراغ لبخوانی آهنگ ها رفت و موفق شد فالوئرهای زیادی به دست آورد او به ترکیه مهاجرت کرد و با شروش صادقی دیگر چههر اینستاگرامی همکاری کرد که همکاری انها نیز به نامزدی و ازدواج ختم شد.

فیلم عروسی دنیا دادرسان و سروش صادقی + حواشی ازدواج و عکس

بیوگرافی

دنیا دادرسان با نام هنری DONYA متولد ۲۴ اسفندماه ۱۳۷۶ (March 15, 1998) در تهران و از معدود خواننده های زن جوان ایرانی است که به خوبی در حال رشد و پیشرفت است و آهنگ های قابل قبول و محبوبی خوانده است. او در حال حاضر مقیم ملبورن استرالیا است و سال ۲۰۱۳ از ایران به آن جا مهاجرت کرد.

دنیا دادرسان در سن ۷ سالگی در سریال خط سفید، کاری از گروه کودک و نوجوان ایران و در یک فیلم کوتاه به نام پل بازی کرده است.

دنیا در سن ۸ تا ۱۲ سالگی شروع به یادگیری پیانو نزد استاد فرح اصانلو که یکی از شاگردان استاد انوشیروان روحانی بود، پرداخت و از سن ۱۵ سالگی به صورت حرفه‌ای وارد این عرصه شد.

دنیا دادرسان از سال ۱۳۹۸ با سروش صادقی وارد یک رابطه عاشقانه (نامزدی) شده است و با هم زندگی می‌کنند. دنیا دادرسان، خواننده ایرانی مقیم خارج از کشور، فعالیت خود را از دنیای مجازی و ساخت دابسمش برای آهنگ های ایرانی و خارجی شروع کرد و حالا یک خواننده مستقل شده و در استرالیا تیم ورک مجازی دارد. او عکسی از خود منتشر کرده که نشان می‌دهد ازدواج کرده است.

نظرات