بیوگرافی فراز مدیری بازیگر نقش محمد در سریال لحظه گرگ و میش‌+ عکس جدید

0

بیوگرافی فراز مدیری بازیگر نقش محمد در سریال لحظه گرگ و میش‌+ زندگی شخصی و عکس جدید

فراز مدیری یکی از چهره های سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان می باشد، که در دهه ۷۰ در تهران به دنیا آمده است. ایشان یکی از چهره‌های سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران می‌باشد که علاوه بر هنرپیشگی در زمینه‌های نویسندگی، گویندگی و منشی صحنه مشغول به کار است. در ادامه بیوگرافی فراز مدیری و سن و محل تولد و آثار فیلم و سریال و آدرس اینستاگرام و عکس های شخصی و هنری و خانوادگی و نسبت با مهران مدیری را در مجله حرف تازه مشاهده کنید.

بیوگرافی فراز مدیری

بیوگرافی فراز مدیری

فراز مدیری یکی از چهره های سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان می باشد، که در دهه ۷۰ در تهران به دنیا آمده است. ایشان یکی از چهره‌های سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران می‌باشد که علاوه بر هنرپیشگی در زمینه‌های نویسندگی، گویندگی و منشی صحنه مشغول به کار است.

بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون و تئاتر است که سابق بر این در تئاتر حضور داشته و بازیگر تئاتر محسوب می شود. اما در جدیدترین فعالیت خود در سریال «لحظه گرگ و میش» نقش آفرینی می کند که در نقش جوانی محمد پسر یاسمن و سروش مطلق ایفای نقش کرده است.

این هنرمند جوان قبل از ورود به قاب تلویزیون در سینما و در چند فیلم سینمایی بازی کرده که نشان داده است از بازیگران با استعداد و آینده دار عرصه هنر می باشد.

بیوگرافی فراز مدیری بازیگر

عکس های فراز مدیری

بیوگرافی فراز مدیری قبلا در فیلم های سینمایی ماهی و گربه، نزدیک‌ تر و هجوم نقش آفرینی کرده که درخشش خاصی در فیلم سینمایی هجوم و ماهی و گربه داشته است.

درباره نام فامیل و خانوادگی وی باید گفت که صرفا تشابه فامیلی بوده و هیچ نسبتی با مهران مدیری ندارد .
البته درباره زندگی شخصی و خصوصی و بیوگرافی کامل این بازیگر توانمند و با استعداد خبری منتشر نشده و اینستاگرامش را خصوصی و پرایوت کرده و گویا دوست ندارد و علاقه ای به انتشار بیوگرافی کامل ندارد.

عکس های فراز مدیری

فراز مدیری، اولین فعالیت حرفه‌ای بازیگری‌اش را در فیلم «ماهی و گربه» به کارگردانی و نویسندگی شهرام مکری در سال ۱۳۹۱ تجربه کرد. فراز مدیری و شهرام مکری در سال ۱۳۹۵ نیز در فیلم «هجوم» برای بار دوم با یکدیگر همکاری داشتند. دومین فیلمی که فراز مدیری در آن بازی کرد، «نزدیک تر» نام دارد. در این فیلم که در سال ۱۳۹۳ به کارگردانی مصطفی احمدی تولید شد، بازیگرانی چون صابر ابر , پارسا پیروزفر, پگاه آهنگرانی, نازنین فراهانی, محمد بحرانی, شیرین یزدان بخش, ستاره اسکندری و فراز مدیری به ایفای نقش پرداختند.

او درباره حضورش در سریال «لحظه گرگ و میش» گفته است: “از اینکه قرار است نقش محمد را در سریال لحظه گرگ و میش بازی کنم خبرنداشتم با تماسی از دفتر آقای اسعدیان برای دیدار با او دعوت شدم و خب مسلما دیدن کارگردان بزرگی چون آقای اسعدیان خودش به تنهایی یک افتخار است بعد از اینکه با ایشان صحبت کردم تست گریم شدم و بعد هم قرار شد در پروژه لحظه گرگ و میش همکاری کنیم.

بیوگرافی و عکس های فراز مدیری

همسر و ازدواج

فراز مدیری در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

اینستاگرام فراز مدیری

پیج اینستاگرام وی خصوصی است و از دسترس عموم خارج است.

اینستاگرام فراز مدیری

از جهاتی سریال لحظه گرگ و میش در حد استانداردهای تلویزیون ایران است و با بهره‌گیری از عوامل و بازیگران حرفه‌ای به لحاظ اجرا و شکل و شمایل دیداری و شنیداری مجموعه تلویزیونی نسبتا قابل قبول از آب در آمده است.

حضور بازیگران حرفه‌ای چون فاطمه گودرزی، شهره سلطانی، فرید سجادی حسینی، علیرضا کمالی، المیرا دهقانی، حسام محمودی فرید، پانیذ برزعلی، ناصر سجادی حسینی، نیما نادری، پاشا رستمی، رها خدایاری، وحید آقاپور، احسان امانی، سیامک احصایی و … باعث شده است روند فراز و فرودهای داستانی و علی الخصوص صحنه‌های احساسی آن باور پذیر باشد یا حداقل توی ذوق مخاطب نزند.

فراز مدیری کیست

سوابق

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی فراز مدیری بازی در فیلم ماهی و گربه بوده است. فراز مدیری سال ۱۳۹۲ فیلم ماهی و گربه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با شهرام مکری همکاری داشته است. فراز مدیری توانست با بازی در فیلم ماهی و گربه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر بابک کریمی، سعید ابراهیمی‌فر، سیاوش چراغی‌پور و محمد برهمنی بر تجارب او افزود.

فراز مدیری علاوه‌بر فیلم ماهی و گربه، سال ۱۳۹۳ در فیلم نزدیک‌تر نیز بازی کرده است. فراز مدیری این‌بار با مصطفی احمدی یعنی کارگردان فیلم نزدیک‌تر و هنرمندانی چون پارسا پیروزفر، پگاه آهنگرانی، نازنین فراهانی و محمد بحرانی همکاری داشت

همایون اسعدیان بعد از سالها دوری از تلویزیون با سریال لحظه گرگ و میش به تلویزیون بازگشت و توانست به مانند ساخته قبلی اش نظرات مثبت زیادی از سوی مخاطبان جذب کند. لحظه گرگ و میش سریالی خانواده محور با حضور بازیگران با تجربه و جوان سینما و تلویزیون جلوی دوربین رفت و به دل مخاطب نشست.

نظرات