بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس کیست بیوگرافی و همسرش

0

بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس کیست بیوگرافی و همسرش

ایوب آقاخانی بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس بر عهده دارد پیش از این بازیگر نقش جاوید در سریال بیگانه ای با من است را بازی کرده و به یکی از چهره های معروف هنری تبدیل شده است او متولد اول آبان ماه سال ۱۳۵۴ در تبریز بوده و فارغ التحصیل کارشناسی نمایش از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشگاه تربیت مدرس است. نریشن گویی و گویندگی کتاب نیز از دیگر فعالیت های این بازیگر کشورمان است. در ادامه با بیوگرافی بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس آشنا شوید که اینروزها از شبکه یک در حال پخش است.

بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس کیست بیوگرافی و همسرش

بیوگرافی بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس

ایوب آقاخانی بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس متولد اول آبان ماه سال ۱۳۵۴ در تبریز است. وی فارغ التحصیل کارشناسی نمایش از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشگاه تربیت مدرس است. ایوب آقاخانی، جایزه‌ی نویسندگی برتر اورژینال در جشنواره‌ی بین المللی تئاتر فجر به خاطر نگارش نمایشنامه‌ی «امپراتور و آنجلو» را کسب کرده است. نریشن گویی و گویندگی کتاب نیز از دیگر فعالیت های این بازیگر کشورمان است.

بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس کیست +بیوگرافی

سوابق

ایوب آقاخانی فعالیت هنریش را از سال ۱۳۷۳ با نمایش های رادیویی شروع کرد وی سپس وارد عرصه تئاتر در دانشگاه شد و در سال ۱۳۷۵ با نگارش، کارگردانی و بازی در نمایشی بنام علت بصورت حرفه ای وارد عرصه تئاتر شد

ایوب آقاخانی در سال ۱۳۸۸ مجری برنامه «برای ایران» در شبکه سه بود و در سال ۱۳۹۱ مجری بخشی از برنامه «رادیو هفت» را برعهده داشت ایوب آقاخانی اولین بار در سال ۱۳۹۲ با سریال داوران بازیگری را تجربه کرد.

ایوب آقاخانی در جدیدترین کارش در سریال بیگانه ای با من است در نقش جاوید به ایفای نقش پرداخته است این سریال هر شب از شبکه دوم سیما ساعت ۲۱:۳۰ پخش میشود.

بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس کیست +بیوگرافی

نمایشنامه نویسی

سال ۱۳۸۰ اولین نمایشنامه خود به نام دوئتی کوتاه برای پاییز را چاپ کرد. او سپس بعنوان مدرس و استاد دانشگاه شروع به تدریس کرد ، حالا استاد دوره های لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه سوره و آموزشگاه های هنری می باشد.

ایوب آقاخانی، جایزه‌ی نویسندگی برتر اورژینال در جشنواره‌ی بین المللی تئاتر فجر به خاطر نگارش نمایشنامه‌ی «امپراتور و آنجلو» را کسب کرده است. وی در سال ۱۳۸۸ مجری برنامه «برای ایران» در شبکه سه بود و در سال ۱۳۹۱ مجری بخشی از برنامه «رادیو هفت» را برعهده داشت.

بازیگر نقش ایمان خوش رزم در سریال بازپرس کیست +بیوگرافی

نظرات