طالع بینی و فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶

0

طالع بینی و فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶

فال روزانه شنبه ۶ آبان – ۲۸ اکتبر برای امروز شما

فال روزانه شنبه 6 آبان

امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید

فال فروردین ماه

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین فروردین ماه

طرح انقلابی شما ممکن است همین دستوری باشد که رئیستان امروز به شما داده باشد.با این‌حال باید از موقعیت استفاده کرده و از کمک دیگران برای انجام آن استفاده کنید. نقشه‌ی شما اگر آنرا به مرحله‌ی اجرا درنیاوری و فقط در حد یک ایده بماند قادر نیست مشکلات تورا حل کند. هرچند که ممکن است خود را با تصورِ به وقوع پیوستن یک معجزه، فریب داده باشید. متأسفانه بدون تلاش قادر به کشف قابلیت‌های خود نیستید. خوشبختانه نگرش مثبت وپشتکار شما چاره‌ای برای موقعیت ناگوار کنونی است.

جداکننده

فال اردیبهشت

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین اردیبهشت ماه

این اصلاً منطقی نیست که آینده‌ی خود را کاملاً برپایه آنچه امروز می‌اندیشید پی‌ریزی کنید. مثل این‌ که به رؤیاهایتان اجازه‌ی کنترل سرنوشت خود را بدهید. متأسفانه تلاش برای به دست آوردن دوباره‌ی جایگاهتان فعلاً نتیجه‌ی معکوس خواهد داد. متأسفانه تنها منبع الهامی که دارید با خیال‌پردازی‌هایت احاطه‌شده است. بعضی مواقع انتخاب مسیری با کمترین مانع باکمال تعجب به سرمنزل کامیابی منتهی می‌شود.

جدا کننده

فال خرداد

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین خرداد ماه

امروز ممکن است فشار انجام وظایف روزانه برایتان تحمل‌ناپذیر باشد… درک حقیقت زندگی روزمره سخت‌تر از همیشه باشد. وسوسه می‌شوید که اندکی شیطنت به خرج دهید و همکارتان امروز شما را به چشم یک دردسرساز می‌بیند. شما از قبل به‌ عنوان یک شعبده‌باز شناخته می‌شدید و ممکن بود همیشه دیگران را با یک ابتکار بی‌نظیر شگفت‌زده کنید.خوشبختانه می‌توانید دوباره جادویتان را برگردانید اگر اراده نمایید که در خلوت خودتان بیشتر تلاش کنید. هیچ میانبُری وجود ندارد. تنها راه موفقیت تلاش بیشتر است.

جدا کننده

فال تیر ماه

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین تیر ماه

ممکن است زود فرسوده شوید اگر به مسئولیت‌های زیادی که دارید اجازه دهید شما را کنترل کنند. ممکن است که تکیه‌گاه دیگران بودن به شما احساس افتخار و خوشحالی بدهد ولی ظاهراً کسی نیست که نقش تکیه‌گاه را برایتان بازی کند و در مواقع سختی به کمکتان بیاید و حصار امنی فراهم کند. رؤیاهایتان را باکسی که به او اعتماد دارید در میان به گذارید تا به تحقق بپیوندند. درنهایت شما تنها کسی هستید که می‌توانید ثبات زندگی‌تان را تأمین کنید. اگر نیاز دارید هیچ شرمی در کمک خواستن از دیگران وجود ندارد.

جدا کننده

فال مرداد

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین مرداد ماه

امروز، انرژی سازنده خود را مهار کنید از آن برای امکان‌پذیر کردن غیرممکن‌ها استفاده کنید. هرچند دیگران ممکن است اعتنایی به تحولات درونی شما نداشته باشند ولی امروز از آن روزهایی است که شما باور دارید که ذهنتان توانایی انجام هر کاری را دارد. اگر می‌توانید چیزی را تصور کنید پس حتماً قادر به اجرای آن هستید. امروز توانایی آن را دارید با تصوراتتان دنیای واقعی را متحول کنید.

جدا کننده

فال شهریور

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین شهریور ماه

عنصر سازنده‌ی شما رو به شکوفایی است و مشتاق است که با قدرت تمام شما را به گرفتن نتیجه هدایت کند. هر چند از خودگذشتگی و پشتکار شما ممکن است امروز به‌ اندازه‌ی خوش‌بینی‌تان بارور نباشد. وقت بیشتری برای کنجکاوی در مورد رفتارتان هدر ندهید. اولویت‌هایتان را مشخص کنید، برنامه‌ریزی کنید و بدون توجه به نظر دیگران برنامه خود را عملی کنید. کندوکاو در طبع هنرمندتان می‌تواند بیشتر ازآنچه می‌اندیشید سازنده باشد.

جدا کننده

فال مهر

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین مهر ماه

احساس نا امنی در مورد مسائل مالی ممکن است امروز شما را به دردسر بیندازد.اتفاقاً دیگران شما را با نشاط‌تر و جذاب‌تر از آنچه خود می‌پندارید، می‌بینند. شما نمی‌دانید شرایط ناگوار فعلی به خاطر اشتباهات خودتان پیش‌آمده‌اند و راهی برای روبراه کردن مشکلات مالی خود به ذهنتان نمی‌رسد. فراموش کردن موقتی بعضی از جزئیات ممکن است کمی به شما آرامش بدهد ولی یادتان باشد که مشکلات مالی به‌خودی‌خود حل نمی‌شوند. در ضمن برخورد مناسب شما باعث می‌شود مخاطبتان، احترام بیشتری به شما بگذارد.

جدا کننده

فال آبان

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین آبان ماه

با آغاز روز شما می‌توانید روزنه‌ی امیدی در مشکلاتتان ببینید.اوضاع مساعدتر می‌شود و راه موفقیت هموارتر.خوشبختانه این نکات مثبت برایتان اوقات دلپذیری را به ارمغان خواهد آورد. خبر خوب اینست که امروز همه‌ی اتفاقات به سود شما رقم خواهد خورد. البته کاملاً دست از تلاش برندارید. تلاش کردن در راه اهدافتان می‌تواند اوضاع را بهتر از این کند. هر چند وقتی‌ که اوضاع مساعد است بد نیست اندکی به خود استراحت بدهید.

جدا کننده

فال آذر

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین آذر ماه

امروز، پیدا کردن راهی برای ایجاد تعادل بینواقع‌گرایی و خوش‌بینی صرف‌نظر از شرایط موجود، کار مشکلی است. از یک‌ طرف اگر زیاده از حد اعتماد به‌نفس داشته باشید دیگران ممکن است فکر کنند که شما قصد دارید اتفاقات را پررنگ‌تر جلوه دهید و داستان شما را باور نخواهند کرد. هرچند اگر به‌ اندازه‌ی کافی خوش‌بین نباشید کسی پای صحبت شما نخواهد نشست و شما بی‌یار و یاور خواهید ماند.موفقیت شما درگرو توانایی‌تان در ایجاد تعادل است.

جدا کننده

فال دی

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین دی ماه

امروز زیاد جدی با مسائل برخورد نکنید. با عوض کردن طرز برخوردتان به‌ راحتی می‌توانید شرایط را عوض کنید. ممکن است در آغاز ممکن است از دست دادن جذبه‌ای که به‌سختی به دست آورده‌اید ناراحت‌کننده باشد ولی الآن وقت این است که رویه‌ی دیگری در پیش بگیرید. ایده‌های الهام‌بخشتان را با دیگران در میان بگذارید و مطمئن باشید که دستیارانتان مشتاقانه در اجرای آن‌ها کوشش خواهند کرد. دیگران برای قبول مسئولیت آماده به نظر می‌رسند اگر شما شانسش را به آن‌ها بدهید.

جدا کننده

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین بهمن ماه

یک برخورد غیرمنتظره در محل کار، روزتان را به شکل شاعرانه‌ای تغییر خواهد داد. انگار که در دنیای دیگری تغییر کوچکی در سرنوشتتان ایجاد شده است. وقتی‌که همه‌ چیز به نظر درست می‌آید و ناگهان حجاب بین دنیاها کنار می‌رود و تغییرات شگرفی ایجاد می‌شود. بعضی غافلگیری‌ها از بقیه قدرتمندتر هستند و اتفاقات امروز قطعاً می‌تواند در شما احساس شگفت‌انگیز و معنوی ایجاد کند. با تقدیر خود نجنگید و آنرا در آغوش بگیرید

جدا کننده

فال روزانه شنبه ۶ آبان ۹۶ متولدین اسفند ماه

جای خجالت دارد اگر نیروی جادویی امروز را برای خیال‌بافی بیهوده هدر بدهید.کلید موفقیت را در تصوراتتان جستجو نکنید. پشتکار تنها ابزاری است که دارید. شما دارای امتیاز خیلی خاصی هستید که باید به دیگران اجازه‌ی استفاده از آنرا بدهید. تا کشف کردن آن دست از تلاش برندارید.

جدا کننده

نظرات