تفریحات

دانلود کامل سریال قهوه ترک قسمت ۱۱ یازدهم «قسمت ۱۱ قهوه ترک» نیم‌بهاء

0

قسمت ۱۱ سریال قهوه ترک به کارگردانی علیرضا امینی در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر پلیسی و معمایی است و سریال قهوه ترک قسمت ۱۱ یازدهم یکی از پربیننده ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی وارد بخش نمایش شده است.

دانلود کامل سریال قهوه ترک قسمت 11 یازدهم «قسمت ۱۱ قهوه ترک» نیم‌بهاء

دانلود کامل سریال قهوه ترک قسمت ۱۱ یازدهم «قسمت ۱۱ قهوه ترک» نیم‌بهاء

سریال قهوه ترک قسمت یازدهم به کارگردانی علیرضا امینی در این مطلب دانلود و تماشا کنید. سریال ایرانی قهوه ترک در ژانر پلیسی – جنایی به تهیه‌کنندگی محمد شایسته و کارگردانی علیرضا امینی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

سریال قهوه ترک قسمت ۱۱


داستان قسمت یازدهم

این سریال ماجرایی پلیسی و معمایی دارد؛ تو از حال دل من دیگه با خبری، بی من میخوای غمتو به کجا ببری، بسته شده چمدون سفر…

سریال قهوه ترک هر هفته روزی های چهارشنبه ساعت ۸ صبح بطور اختصاصی از نمایش خانگی منتشر شد و باید با خرید قانونی بتوانید قسمت جدید را تماشا کنید.

این سریال تازه‌ترین محصول فیلم‌نت به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته می باشد. فیلمنامه این اثر توسط محمد رضایی‌راد بر اساس طرحی از نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد به نگارش در آمده است.

فیلمنامه این مجموعه توسط محمد رضایی‌راد بر اساس طرحی از نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد به نگارش درآمده است. نغمه ثمینی پیشتر همراه با حسن فتحی نگارش سریال «شهرزاد» را عهده‌دار بود و رضایی‌راد هم که بیشتر در حوزه نمایشنامه‌نویسی فعالیت دارد، در فیلمی به کارگردانی سیروس حسن پور با نام «چوپان دروغگو» با ثمینی همکاری داشته است.

نظرات