تفریحات

دانلود کامل مهمونی ۲ قسمت ۲۰ با حضور سینا مهراد را ببینید +‌فیلم

0

دانلود کامل مهمونی ۲ قسمت ۲۰ با حضور سینا مهراد را ببینید +‌فیلم

قسمت ۲۰ مهمونی ۲ با حضور سینا مهراد پخش شد که اینروزها حسابی محبوب شدند و با بازی در سریال پدر به چهره معروفی در بین مردم تبدیل شده است. در ادامه می توانید برنامه مهمونی سینا مهرداد را دانلود و تماشا کنید. در قسمت بیستم مهمونی ۲ خواهید دید: سینا مهرداد با عروسک ها حسابی جو شده و با پشه و بچه به کل کل افتاده و صحنه های بسیار جذابی را برای مخاطبان رقم زده است که دیدنش خالی از لطف نیست.

دانلود کامل مهمونی ۲ قسمت ۲۰ با حضور سینا مهراد را ببینید +‌فیلم

دانلود برنامه مهمونی سینا مهراد کامل

سینا مهراد بازیگر سینما و تلویزیون ایران در قسمت ۲۰ فصل دوم مهمونی مهمان عروسک ها و ایرج طهماسب شد و به یکی از قسمت های پربازدید مهمونی ۲ تبدیل شد. برای دانلود قسمت ۲۰ بیستم مهمونی ۲ در کیفیت های ۱۰۸۰p ، ۱۰۸۰p ، ۷۲۰p ، ۴۸۰p ، Full HD BluRay با لینک قانونی و نیم بها روی لینک زیر کلیک کنید✔….

برنامه مهمونی فصل دوم قسمت ۲۰💗
کیفیت های دانلود: نسخه ۱۰۸۰p ، ۱۰۸۰p ،نسخه ۷۲۰p ، نسخه ۴۸۰p ، Full HD BluRay
محصول ۱۴۰۲ با لینک قانونی نیم بها
کارگردان: ایرج تهماسب
ژانر: عروسکی،کمدی و خانوادگی
تاریخ انتشار: فروردین ۱۴۰۲
تعداد قسمت‌ها: ….
ویژه شبکه نمایش خانگی
تهیه‌کننده: حسن خدادادی

همانطور که می دانید سینا مهراد با بازی در سریال پدر و در کنار ریحانه پارسا به شهرت رسید. او برادر ساعد سهیلی و پسر سعید سهیلی کارگردان معروف است. وی بنا به دلایلی نام فامیلی خود را از سهیلی به مهرداد تغییر داد و بعد از آن به صورت ناشناس در سینما فعالیت کرد. خب البته بعد از سریال پدر هویت واقعیش لو رفت و الان همه می دانند که او پسر کارگردان است!

براساس آمارهای جدید از شبکه های اجتماعی ، مخاطبان استقبال زیادی از برنامه مهمونی ایرج طهماسب کرده اند و حتی کلیپ ها و موشن های قسمت های جذاب و جالب این برنامه در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.

هوتن شكيبا، كاظم سياحى، بهادر مالكى، سهيل مستجابيان، الى امامى، امير اديب، نازنين شعبانى به عنوان صداپيشگان عروسك‌های جدید این مجموعه نمایشی حضور دارند و همچنین عیسی یوسفی‌ پور، محمد لقمانيان، پيمان فاطمى، شيما بخشنده، على پاكدست، نگار شهبازى نيز به عنوان عروسك‌گردان این پروژه هستند.

نظرات