تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی چهارشنبه و پنجشنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ به علت گرما

0

آخرین وضعیت تعطیلی چهارشنبه و پنجشنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ به علت گرما

آخرین وضعیت تعطیلی چهارشنبه و پنجشنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ به علت گرما و آیا فردا چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان تعطیل است؟ و وضعیت تعطیلی ادارات و بازار در چهارشنبه و پنجشنبه ۱۱ و ۱۲ مداد ۱۴۰۲ را میخوانید.

آخرین وضعیت تعطیلی چهارشنبه و پنجشنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ به علت گرما

اخبار تعطیلی چهارشنبه و پنجشبنه ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

از روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه ۱۱ مرداد و پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ در شبکه های مجازی در حال انتشار است که این خبر توسط سخنگوی دولت تایید شد.

با توجه به گرمای بی‌سابقه هوا در روزهای جاری، به‌منظور حفظ سلامت شهروندان، هیئت دولت با پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در سراسر کشور موافقت کرد.

فردا چهارشنبه و پنجشبنه تعطیل است

بهادری جهرمی سخنگوی دولت از موافقت هیئت دولت با تعطیلی سراسر کشور در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه به‌دلیل گرمای هوا خبر داد.

وی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: با توجه به گرمای بی‌سابقه هوا در روزهای جاری، به‌منظور حفظ سلامت شهروندان، هیئت دولت با پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در سراسر کشور موافقت کرد.

تعطیلی بورس و بانک‌ها ۱۱ و ۱۲ مرداد در سراسر کشور

بانک مرکزی:

◀️ پیرو موافقت هیات دولت با تعطیلی روزهای‌چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه در کشور به دلیل گرما، تمامی شعبات بانکی نیز در این دو روز تعطیل شدند.

◀️ شبکه بانکی موظف شد شعبات کشیک منتخب خود را دایر و به اطلاع عموم برساند.

همچنین با توجه به تعطیلی سراسری آخر هفته، فردا چهارشنبه بورس تعطیل است.

 تعطیلی تمامی واحدهای قضایی و اداری قوه قضاییه در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه

🔹 براساس اعلام معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه، تمامی واحدهای قضایی و اداری، کلیه حوزه‌های ستادی و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه در روزهای ۱۲ و ۱۳ مرداد تعطیل ا

وضعیت هوا

همچنین وزیر بهداشت با اشاره به عوارض گرمای بی‌سابقه هوا برای سلامت، از پیشنهاد این وزارتخانه به هیات دولت با هدف تعطیلی آخر هفته برای مناطقی که دمای بالاتر از ۴۰ درجه را تجربه می‌کنند، خبر داد.

طبق اخبار رسیده با توجه به روند افزایشی دما و با هدف سلامت مردم و کاهش ناترازی برق به احتمال زیاد فردا و پس فردا تعطیل خواهد شد. این خبر هنوز اعلام رسمی نشده اما انتظار می‌رود تا ساعتی دیگر اعلام شود.

وزیر بهداشت با اشاره به عوارض گرمای بی‌سابقه هوا برای سلامت، از پیشنهاد این وزارتخانه به هیات دولت با هدف تعطیلی آخر هفته برای مناطقی که دمای بالاتر از ۴۰ درجه را تجربه می‌کنند، خبر داد.

نظرات